Rašyti komentarą...
Va čia tai toleragiškumas gerbiu Dalia Grybausjaite
Geros samanės, raugintų kopūstų parūkyt laseku, superine užkanda, nua seno lietuviai barzdociai taip maitinosi
@Senas dzukas Iš kur pas rusą lašiniai jie nemoja ir nenori auginti jie tik laukia jas juos pamaitintų jei ir užaugina kokį bekoną tai visas kaimas per tris dienas prageria ir vėl alkani už rai tokie pikti
kas jau kas apie rusus grybauskaitė gerai žino pati rusė iš tėvo pusės o tas matyt šnapsiuką su kopūstais mėgo.
@na jau Jeigu aš irgi paragauju šnapsiuko su kopūstais, tai aš jau ruskis, nors, kiek atseku, iki 20-tos kartos esu lietuvis. Tu visai durnas, ar nežinai, kokį dar š..dą išsigalvot, kad apdergt kitą, kada pats esi nevykėlis?
@Algis Tau negalima jokio snabsiuko, nes jau ir taip durnas esi, jai dar to paragausi visai pablusiir pamesti mėgsta savo kepuryte su antena ant pakausio
Kopūstai ir vodka...
Vyksta spektaklis ir Grybauskaitės reanimacija, balkonelis su faktiniu vadovu, skambūs šūkiai ir medalis už mistinius nuopelnus praeityje. Kai realybėje turim karą, nors tiek daug medalininkų ir visi priklausomi nuo Putino.
@D Skaityk konstituciją. Jos Ekselencija savo kadenciją pabaigus ir jokių iliuzijų niekam neturi kilti apie jos tolimesnį darbą Daukanto aikštėj. Nebent nori ką nors apdergti ir pasirodyti debilu.
@Algis juokinga,kai rašai nors nežinai
tik recesija
Kai išgirdau šiandien, kaip Valinskas Nomedos laidoje atsiprašė ir išreiškė pagarbą Grybauskaitei, supratau, kad ji bus valdančiųjų kandidatė prieš Nausėdą. Ir tikėtina, kad laimės, nes demonstruos didesnius kiaušus. Užingridai praeitis. Uždaliai naujas brendas. Matyt labai svarbu laimėti.
@Bruknė Nenusikliedėkit dėl kadenciją baigusios Prezidentės. O jei kam neaišku, kad Nausėdos išrinkimas Lietvos Respublikos Prezidentu buvo klaida, reiktų rimtai pagalvot, ar jis aplamai turi kokį nors supratimą apie šalies valdymą.
Pagal Konstituciją prezidentinės kadencijos yra DVI, Tik dvi ir ne daugiau, dabar aiškiai parašiau? Jos Ekselencija buvo Prezidente dvi kadencijas.
Taip sekmingai sprende ekonomines problemas, kad gavosi10-20% infliacija .
Kuo didesnis tuo geresnis ES apdovanojimas.
@ZZZZZZZZZZZZZoro Kodel tu toks bukas? Gal infliacija del karo ukrainoj?
@ZZZZZZZZZZZZZoro Tavo "Z" jau dabar istorijos šiukšlyne.
kbg kadrai suaktyvėjo
@nuodingi grybai Kas nepatinka? Grybauskaitės tiesa?
@nuodingi grybai Tai tu
Į viršų