Rašyti komentarą...
Ar įtariamajam nebuvo priešlaikinės informacijos ir netrukdyta vykdyti teisingumą??
Labai blogai, kai institucijos nežino...ką turėtų žinoti ir daro bereikalingus veiksmus. Suprask visi dirba>skambina siškinasi ką reiškia šis raštas,po to gauna kitą raštą vėl aiškinasi... Tokia (ne)veikla turėtų būti įvertin ta.
kitaip, suplanuotas ir minutės tikslumu, priešingu atveju nespėjęs būtų iš viešo tapti privačiu asmeniu, o tai jau nejuokinga, juolab netiriama kas nutekino informaciją, nors labai parasta. Ar toks nutekinimas neprilygsta valstybės interesų išdavystei? prilygsta
Nesuprantu kuo ypatingas įtariamasis, kad prokuratūra turi derintis prie įtariamojo galimybių dalyvauti apklausose, o ne atvirkščiai. Ankščiau taip nebūdavo. Jei reikdavo tai ir suimdavo. Juk jis jau nebe seimo narys.
Pagarba Nidai Grunskienei.
kas nutekino informaciją? Štai, kur klausymas.
Man rai keisciausia kaop nera nei konservatoriuose nei liberastuose nei laisvei... normaliu zmoniu pastukalini kas ivyko ir pereini i kita partija... ne tik kad butu ant ranku nesamas, bet butu kazkokia morale valdzioje... dabar sedi suglaudia ausis ir laukia... ISGAMOS!
Prokuratūros pranešimas paskelbtas pora valandų po to kai gautas Bartoševičius prašymas atsisakyti seimo nario mandato . Žinant, kad Kristijono pareiškimas gautas 20 val, tai kyla klausimas iki kurios valandos dirba prokuratūra.
Tai KGB išpera čmil ir bus nutekinusi tą informaciją

Skaitomiausios naujienos
Į viršų