Grįžo iš Anglijos gelbėti 8 dienas nevalgiusią močiutę

 Taip, kaip gyvena ši senolė, gera priežiūra nė nekvepia. Tikra duktė Regina savimi pasirūpinti nesugebančia motina ne tik kad nesirūpina, bet ir skandina skolose. Gelbėti į nepavydėtiną situaciją patekusios močiutės iš Anglijos grįžo anūkė Rasa.

Mergina teigė sulaukusi ją išauginusios močiutės skambučio, o ši pasiskundė, kad nevalgiusi yra jau daugiau nei savaitę. Namuose alksta ir daugybė senolės auginamų naminių gyvunų – keturiolika kačių ir trys šunys.

„Aštuonias dienas buvau nevalgiusi. Paima iš manęs pinigus ir geria“, – „TV pagalbos“ žurnalistei Rūtai Filejevai atskleidė senolė.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grįžo iš Anglijos gelbėti 8 dienas nevalgiusią močiutę: tai ką išvydo sukėlė šoką

Nors moteris gauna pensiją, tačiau beveik visus jos pinigus pasiima duktė Regina. Pasirodo, senolės vardu yra nemažai skolų, nors ši ir paduoda pinigus dukrai, kad ši apmokėtų sąskaitas.

„Ji susinervino, kad jai atnešė laišką, nes ji visada moka laiku ir vistiek atsiranda skolos. Močiutė net nebesuvokia, už ką reikia mokėti. Jai visą laiką stresas. Negaliu matyti, kad mano močiutė taip kenčia nuo savo vaikų“, – Reginos elgesiu piktinosi į Lietuvą grįžusi anūkė.

Jauna moteris pasiryžusi gyventi su močiute tol, kol seniūnė sutvarkys dokumentus ir senolė taps prižiūrima. Kitu atveju ji netgi mąsto išsivežti močiutę su savimi į Angliją, kad tik ji nebekentėtų nuo savo pačios duktės.


Rašyti komentarą...
h
haris
2018-12-29 10:30:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuva - urodu ir bomzu salis, patys lietuviai save sugraus ir seimunai pades
Atsakyti
-12

A
Asta
2018-12-29 11:12:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė anukytė,geros širdies mergaitė,Jai didelės SĖKMĖS,bet senuolė ir apsiledusi
Atsakyti
-3

F
Fifa
2018-12-29 11:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
14 kaciu 3 sunys .pati neturi ka valgyt.o sitiek augintiniu.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų