Rašyti komentarą...
Duok kiaulei ragus, tai ji ant altoriaus užlips
Religiniai sektantai visai nuprotėjo... :O
Tie koncervai atėjo į protą dėl bažnyčių niekinimo. O kas vyksta cetrinėje ir visose TV ? Ten nuo ryto iki vakaro reklamuojami nauji akcijos organizatoriaus kūriniai. Tai kam toks dviveidiškumas ?
Neleiskite į bažnyčią Šurajevo
Neleiskite į bažnyčią Šurajevo
Tai gal reikėtų griežtinti bausmes ne tik už bažnyčios, bet ir kitų institucijų, t.t. Seimo niekinimą? O gal užtektų ir esamų bausmių griežtumo, jeigu būtų taikomos visiems "perfomanseriams", net ir valdžios globojamiems?
kai tik konservatoriai ateina, prasideda - bausti, neleisti, uždrausti, cancelinti, apmokestinti irt. t. Baisi partija, tikrų bolševikų kaip iš "šuns širdies". Kaip dar metus juos kęsti..
@baisu konservatoriai jūsų išvardintas priemones taiko tik oponentams, o savų ir savo pakalikų neliečia
Neberodykite tokių davatkųų
Kekšės susirinkimas apsirengusios kaip kurvelkos !!!! Pasimaivė jos ir parodė savo gėdaa !!! Lietuvoje daug kekšiųųų
Įleisk durnių į bažnyčią, lips ant altoriaus. Taip ir čia,duok tik valią, prikurs visokių draudimų
putinininio ruskyno Lietuvoje yra daug daugiau, nei jums atrodo.
Dar belieka įvesti įstatymą "prieš feikų skleidimą" apie kokį nors, kad ir, šimašinį gatvių "humanizavimą", su maksimaliu laisvės atėmimu iki 15 metų, ir bus tobulybė pasiekta.
O as galvoju, kad reikia bausti, nes tai yra paprasciausia nepagarbiai ir pasityčiojimas is tikinčiųjų ir viesos vietos pažeidimas. Ir gal atvirkščiai tie kurie taip elgiasi yra arba patys prijaučiantys orams ir Putinui arba buvo auklėjami tegu kurie buvo ar komunistais ar kgbęsnikais, nes normalus zmogus visuomet gerbs kita zmogu kuris atėjo pasimelsti, nors ir tas bedievis. O srities benkartai paprasciausia buvo auklėjami komunistinemis paziuromis.
@G iš tikinčių niekas ir nesityčioja. O tas įstatymas čia yra ne tikinčius ginti, o visokius vietinius "popus gundiajevus" nuo labai pelnytos kritikos

Skaitomiausios naujienos
Į viršų