Rašyti komentarą...
Karantinas NEĮGRISO! Karantinas labai PAKENKĖ! Ekonomikai, psichinei ir fizinei sveikatai, mokslui ir pažangai, daugumos PAPRASTŲ, EILINIŲ žmonių gyvenimui! Ribojimai reikalingi, bet jie turi padėti, o ne kenkti!
Paruoškite psihiniams ligoniams ligonines nes ju jau begalo daug o ne covid19 nes covid jau nebėra ir baikite žmonėms skleisti MELA juk jau algas pasikėlė ko jums dar reikia
Iki vasaros tas karantinas
Užsiciklinit. Sugedo skalbyklė. Remonto meistrai prastovose, priversta pirkti naują. Prekybos centrai buitinės technikos nedirba. Pasirinkau internetu. Tai kur tau - kitam Lietuvos gale atsiimti. Kažkoks bardakas totalus. Jau nebejuokinga.
@Baba nesamones pezi. Kaip gali but, kad perkant internetu atsiimti kitam LT gale, taigi nurodai pristatymo adresa. Jei nurodei kazkoki Kalabybiski tai ner ko skustis, ten ir keliauk :)
Ir jūs tikite statistika? Tai yra skaičiai, o jau jų tikrumas tai jau politika....
Ekspertai supirdolinti jūs.kas žmonėms eurus.valstybe nemoka.per šita karantina griobana daug žmonių patikėkit išvažiuoja i užsieny dirbti ir kels tos šalies ekonomika ir mokesčius ten mokės.o valstybė mokesčių gaus špyga
Tie, kurie labai nori laisvės eikite dirbti į ligonines savanoriais be apsaugos priemonių. Ir turėsite laisvę
@Ada Tai kad nepriima savanorių
Tie, kurie labai nori laisvės eikite dirbti į ligonines savanoriais be apsaugos priemonių. Ir turėsite laisvę
tie ekspertai gyvena be pajamu ir uždaryti, tada pamatysim gal tikrai gailesis
Rekia visa seima ryboti nuo musu niekur jiems neleisti vaziuoti uzdaryti kaip sunis voljere tada paziuretume ar jiems tai patiktu viska uzdraude sudu meslo kruvoos i toleta juos skandint!!!
@Jonukas Eik į ligoninę savanoriauti ir nebūsi uždarytas
@Ada Ada tu gal pensininkė ar nuotoliniu dirbi.kad čia loji pievas
Į viršų