Rašyti komentarą...
Rimas Jankūnas, aiškiai,drąsiai ir profesonaliai viską išdėstė. Tikras ekspertas!
R.Jankūnas šaunuolis !!! Ačiū dėstojau.
Žmonės būkite budrūs ir protingi mus nori valdze paversti savizudzeis jie nori kad visi klausytų jiu skleidzemo melo tik NEREIKE mus laikyti kvaileis nuo kada valdze taip pradėjo rūpintis mūsų sveikata yra baisus melas aš patyriau savo kailiu aš specelistas registruoja po 2 mėnesių man nustatė kraujo liga šito nesuprantu durnina jei nugaisiu tai bus korona ce aišku ir asilui , tai kodėl prieš 10 metu buvo kitaip pas daktarą galėję per dieną prieiti o dabar kitaip kad ir blogai jautiesi už mėnesio ar dviejų kame čia šaknys o gal šitie KVAILEI ekspertai gydo durniu laivas ..... AMEN.. O
kaip visada, mes po Lietuva negalesime judeti o visokie atejunai tures laisve šlaistytis
Labai geras pasiūlymas, mokytis iš savo klaidų. Juk tik protingas mokosi iš kitų klaidų. Juk dideliuose prekybos centruose nieks nesuserga. Paklauskite jų vadovų, kaip jiems tai pavyksta.
Kadangi dirbu tokį darbą, kad būtinai turiu dėvėti kaukę 8-9 val. per dieną, tai labai laukiau skiepų ir, aišku iš karto pasiskiepijau kai tik buvo galima. Kodėl? Todėl, kad nusimesti tas kaukes, nes atsibodo tas ištisas prakaito žliaugimas po ja, veido odos niežėjimas, jausmas, kad trūksta oro. Tuo metu iš valdžios pasisakymu supratau, kad kas pasiskiepys - tam tos prievartos nebebus. Deja, deja... Šitoks karštis, o dūstam visi po tomis kaukėmis, ir visi vienodai, ar tu pasiskiepijęs, ar ne. Davė tuos galimybių pasus, kur tu gali kažkur pavalgyti viduje, jei lietus lyja ir negali sėdėti lauke. O tokie kaip aš, kuri dirba ir neturi kada vaikščioti po kavines ir toliau jokio atlaisvinimo nejaučiam. Pakeitė žodį "karantinas" į "ekstremali padėtis" ir vargstam toliau. Dar nenusiėmėm kaukių, o jau vėl kalba apie naują karantiną rudenį, nor realiai dar šis nepasibaigęs, tik vadinamas kitu žodžiu. Jaučiuosi žiauriai valdžios apmulkinta. Prasideda kalbos, kad jau reikės trečio skiepo, bet ačiū, antrą kartą manęs niekas nebeapmulkins.
@as pritariu, eilini karta valdžiažmogiai apmulkino
KOKS ekspertas pasakys,kad po 3-5 metu bus masine tuberkulioze kiek galim vaikscioti uzristom burnom
Paprastas būdas paskatinti skiepytis, visus susirgusius, kurie ne pasiskiepijo ir pateko į ligoninę, apmokestinti už gydymą ir priežiūrą, bei praleistas dienas ligoninėje pilna kainą, tegu moka už savo durnuma.
@Sigitas Sigitėlį, aš per prievarta kas mėnesį moku po 900 eurų mokesčių , man negaila tegu tik gydo.
@Sigitas Tada ir neblaivus, kuriam reikia medikų pagalbos, ir rūkantis, susirgęs plaučių liga, virėja, nusideginusi ranką turėtų patys mokėti už gydymą.
@Sigitas I tai įmokas už PSD irgi grąžins. Tada jokių bėdų.
Lika, tau atiduodame visus savo šeimos nuodus. Skiepykis į sveikatą. Kai po kelių metų atsuksi kojas į durų pusę , tada suprasi . Kiek tokioms avelėms sumoka už tą melą.???
Paprastas būdas paskatinti skiepytis, visus susirgusius, kurie ne pasiskiepijo ir pateko į ligoninę, apmokestinti už gydymą ir priežiūrą, bei praleistas dienas ligoninėje pilna kainą, tegu moka už savo durnu a.
Į viršų