Greta Kildišienė atskleidė savo plačiai aptarinėjamo poelgio motyvus

Buvusios parlamentarės Gretos Kildišienės kiekvieną žingsnį, regis, stebi ne tik politikai, bet ir visa Lietuva. O jos žingsnių – sunku nepastebėti.

Neseniai buvo paskelbta, kad G.Kildišienė palieka Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą. Daug dėmesio viešojoje erdvėje sulaukė valstiečių lyderio Ramūno Karbauskio bei neseniai knygą išleidusios eksparlamentarės G.Kildišienės susitikimas su viešųjų ryšių ekspertais.

G.Kildišienė iki šiol žiniasklaidai išsamiai nebuvo komentavusi knygos „Atvirai“ išleidimo aplinkybių. Biografinėje eksparlamentarės knygoje nebuvo nurodyta spaustuvė, kurioje spausdintas 30 tūkst. knygos tiražas.

Knygoje įvardijama, kad ją išleido pačios G.Kildišienės vadovaujama leidykla „Amatas“. Buvusi politikai savo atvirus atsakymus paskelbė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

„Noriu visiems padėkoti už gražius žodžius ir mano palaikymą. Gavau labai daug žinučių, kviečiančių nesitraukti iš politikos. Jaučiu pareigą Jums ir visiems kitiems paaiškinti savo sprendimo motyvus.

Per pastaruosius keletą metų buvimo aktyvioje politikoje supratau svarbiausią tiesą - jei politikus užvaldo interesai, jie nebepajėgia suvokti, jog yra žmonių , kurie vadovaujasi kitokiais motyvais.

Tie, kurie mane kaltino savanaudiškumu, skleidė fantazijas apie mano neva suplanuotą būsimą politinę karjerą, pamiršo, jog ne partijos ir interesų grupės, o rinkėjai nusprendžia, kas juos ir kur atstovaus.

Ko vertas paskutiniu metu paskelbtas dar vienas melas, neva sausio pradžioje registruota įstatymo pataisa dėl autorinių sutarčių apmokestinimo sumažinimo yra skirta mano knygai. Mano knygą "Atvirai" leido mano įmonė ir jokios autorinės sutartys nebuvo sudaromos, o įstatymo projektas registruotas sausį, kada apie jokią knygą nebuvo net minties. Bet melas yra politinės kovos ginklas.

REKLAMA

O juk niekada ir niekas man nežadėjo jokių postų, pareigų ar karjeros. Pasitraukiau iš Seimo, o dabar iš LVŽS, nes atlaikyti tokį milžinišką spaudimą yra įmanoma tik neturint vaiko, šeimos. Gyvenime padariau ne vieną klaidą, bet kas iš mūsų jų nėra padaręs. Buvau kaltinama tuo, kas mano gyvenime vyko, kai buvau penkiolikos - devyniolikos metų. Savo knygoje atvirai aprašau savo gyvenimą tam, kad mano gyvenimo patirtys kažką apsaugotų nuo galimų klaidų, kad parodyti, jog nėra padėčių be išeičių“, – rašė G. Kildišienė.

Neatsakytų klausimų apie prabangų visureigį, knygą bei susitikimus su Ramūnu Karbauskiu neapsikentė pramogų pasaulio žvaigždės. Apie Kildišienę sukurta pašiepianti daina, pilna klausimų apie santykius su Karbauskiu, kailinius ir pinigus.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2017-07-29 11:32:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei visi seimo nariai butu issimoksline kaip si rasytoja tai kazyn kur Lietuva nukeliautu?
Atsakyti
0

f
fani
2017-07-29 20:35:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel zurnalistai taip maitinate sios moters ego savo demesiu? Na, negi nerandate apie ka rasyti?
Atsakyti
0

P
Petras
2017-07-29 12:15:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienas įrodymas kaip LR partiečiai prisiknisa į valstybės valdymą. Tai kokias išvadas padarė Seimas , Prezidentė ir TM,kad tokie atvejai nesikartotų ir nebūtų mulkinamas rinkėjas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų