Rašyti komentarą...
Nesamones..Gyvenu nuosavame name.
Kiek atsimenu iki vidurio gegužes ir šiemet ir pernai kurenome pečiuka ...buvo šalta dar....
Man atrodo.kad žiema pailgejo bent 50 dienu
@Lietuvis Panaikinti
pamenu su dezodorantų žala panašus PEZALAS buvo,kol paaiškėjo jog tai užsakyta propoganda,taip bus ir dabar,SOROŠINIAI prisikraus kišenes ir viskas aprims,kol sugalvos naują AFERĄ
Klimato kaita tai didelis pavojus visai mūsų planetai. Neseniai atlikti vandenyno tyrimai atskleidė neramias naujienas. Golfo srovė kuri reguliuoja mūsų platumų klimata nuosekliai silpsta.Jei ji sustos, tai Europe temperatūra nukris maždaug 5 laipsniais, o Grenlandijoje 10-12 laipsnių. Mūsų platumų klimatas iš karšto taps šaltas. Ir tai dėl tirpstančių ledynų šiaurėje.
Pažiūrėkit,nuo kada prasidėjo šiemet pavasariški orai,gal maždaug nuo balandžio vidurio.Puikiai atsimenu,kai dar net nebūdavo šitų kliedesių apie klimato atšilimą ir pan.,jei pavasaris būdavo vėlyvas,visada būdavo šiltas rugsėjis.O gal geriau paskebkit apie keistai šiltus arba šaltus orus,kurie buvo prieš 40 ar daugiau metų,juk buvo ir buvo daug kartų.Bet jūs negalite to skebti,nes išeitų taip,kad tas klimatas tai atšyla,tai vėl atšąla.Galiu tik tiek pasakyti,kad su klimat u viskas yra tvarkoje,tik visiems tumberg pasekėjams,su galvomis nėra tvarkoj.Na,apie globalistus,geriau išvis nekalbėsiu.
Žemėje visada vyko įvairūs pokyčiai.buvo ir ledymetis ir karsčiai..
Klausiu visų vatnikų, kada pradėsite dėvėti medicinines kaukes? Ar girdėjote, ką ekspertai žada?
@BMW vairuotojas Ir klimato šiltejimas didina stichinių nelaimių ir įvairių ligų protrūkių suvešėjima ir masinį plitimą. Atsiranda maliarijos ir vabzdžių rūšys, kurios būdingos pietų šalims. O kas sako, kad ir prieš 100 metų ruduo būdavo su +25 laipsnių šiluma, tai mano močiutė pasakojo , kad rugsėjo viduryje kartais rytais balos pasidengdavo leduku ir ūkininkai skubėdavo nukasti bulves, kitaip jos sušaldavo žemėje, temperatūros tuomet į rugsėjo pabaigą naktį jau būdavo minusines . Antai 1956 m . spalio mėnesį užfiksuota buvo minus 19 laipsnių šalčio, o vasario 1 buvo 42 laipsniai žemiau nulio . Tačiau istorijos kronikos rašo apie neįprastai atšiaure žiemą viduramžiais 1323 metais , tada jau lapkričio mėnesį užšalo Baltijos ir net Adrijos jūra.
@TW Prieš kelias dienas buvo minusine.nakti
tai is puses metu beliko 5 menesiai ziemos? gresme... kazi ar isgyvensim...
Nuo pedo konservu politikos jau net gamta lietuvius saugo.
Jei karas iki žiemos baigsis, bus kovidas. Jei ne, kainų šuolis prisidengiant karu.
@Pasakysiu ko Jei karas baigsis bus kovidas.
Nes ...organizatoriams..dvieju nesamoniu per daug.
Šilumininkams tai tikrai grėsmingos prognozės...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų