Rašyti komentarą...
Neįvedinėjusios karantinų šalys, pavyzdžiui Japonija, Baltarusija ir Švedija, nepatyrė daugiau neigiamų pokyčių nei daugelis kitų šalių. Švedija net gavo aukštą PSO įvertinimą ir dabar turi didesnį imunitetą nei karantinus įsivedinėjusios šalys.

Kitos salys jau patvirtino del naujos viruso atmainos o musiskiai dar tik svarsto yra ar ne net nepatikrina tiek emigrantu is jk atvaziavusiu garantuotai 100 proc yra na ir kas toliau zmonem kalbos atsibodo veiksmu laukia niekaip is to kosmaro neiseinam
Ką tik važiavau per Žirmūnų tiltą Vilniuje ir mačiau kaip Nerimi plaukia KOVYYYDAS! Per tris pirštus toks, matomas tik lietuviškų TV prisižiūrėjusiems ir portalų apsiskaičiusiems asmenims. Galvoju, plaukia sau ir nuplauks velniop, išgyvensime. Bet staiga girdžiu kaip kaimynė, didelė miliūčių-pumprickaičių-jakelaičių gerbėja balkone šaukia, kad virš Vilniaus skraido didelis šviečiantis NEATPAŽINTAS SKRAIDANTIS KOVYYYYDAS!!! AAAA!!! KAS DABAR BUS???
Nusibodo loja kaip kaukazo aviganiu sunys vienas ir tas pat kiekviena diena nors tiek nemirsta nuo corones o sako kad mirsta melagiai
Eikit na**** !!!!
@Stebėtojas Oi ne sakyk, nes nežinia kokios bus pabaigtuves
Wer hat uns dieses Chaos beschert?!!!
Von wo kam es?
Gal gana maitinti zmones pasakom ,skelbti tuos skaicius kiek mire kiek serga kiek gal uzsikretusiu o gal ir ne ,kaukes nepadeda , karantinai taip pat tai gal ne visa gyvenima sedesim uzsidare , namuose ar nesiodami kokias mazgotes ant marmuziu , vaikai liks be mokslo o tevai be gidymo ar taip ar taip vistiek nieko nepadarot tai leiskit zmonems gyvent.
Melas, Melas , virusas mutavo ir mutuoja ir mutuos melagei melagei delfis panikos skleidejas!!!!
Koks dar griežtesnis, ar proto turit?
Buvo internete parašyta apie vakcinos sudėtį, modifikuotas produktas ir dar kalio jodidas, pažiūrėjau Google. O lentelėje dandymu rezultatas. Tokius reiškinius patyrė beveik visus nuo skiepo sesuo, kuri mirė 2015m.o straipsnis man dingo. Linksmų Kalėdų.
Į viršų