Rašyti komentarą...
Šaunus sprendimas, seniai reikėjo. Turim šalia apleistą kaimyninį sklypą, kuriame tie augalai tuoj užims jį visą ir į mūsų sklypą keliauja, nespėjam naikinti. Deja kaimyninio sklypo savininkui tas pats, jis ten negyvena...
Ar saltibarsciams netinka?
Tik idomu kodel tik nuo kitu metu????? Reikia tuoj pat daryti tik gal pradzioje ne taip grieztai,ir kasmet baudas didinti.Zmonems kol daeina I smegenis turi praeiti kazkiek laiko.Nuo pradziu jau dabar duoti pvz:.10 euru kiekvienam savininkui,cia butu tik kaip skambutis zmogui.Tik kad jis susidometu kas tai yra?Kad pradetu dometis,ir tada jau 50 euru kas nekreipia demesio.Vat cia ir prasides judejimas sioks toks.Ir tik tada kai jau bent visi bus vienokiu at kitokiu budu paliesti at girdeje tada jau galima ir didesnes at dideles baudas zmonems deti.
Tikrai reikalingas toks sprendimas,juokinga aiškinti ,kad baudos priveda prie savižudybių...Apsileidėliai kitokios kalbos juk nesupranta,kaip baudos sumokėjimas.Nesunku be jokių išlaidų išnaikinti šią piktžolę,tik nereikia laukti,kol ji išsikeros.
nebestebina - greit valstybės biudžetas bus reikalingas tik algoms ir valdiškoms įstaigoms išlaikyti, o visą kitą gyventojai patys tvarkys :D
O už gydymą kas mokės- valstybė, ar pačiam reikės kapanotis?
Ar šiame savižudžių durnių laive, be naujų baudų ir žmonių užsmaugimo jomis,būna kas naujo? negi mes tikius idiotus ant savo sprando išsirenkame , kurie paskui mus pačius iki savižžudybių(net vaikus) daveda?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų