Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
dirbkite savo darbą sąžiningai
dirbkite savo darbą sąžiningai
Vairuoja prigėrusi, čekiukų klastotoja, bet "gera" ministrė. Ją žurnaliuchos apeina per kilometrą, o Gražulį persekioja lyg šunų ruja
Todel jam visi atviri keliai..liudna,nuo tokiu parsidaveliu,loja ant geju..o pats ka isdarineja..Jis vien blogi skleidzia...Lietuvai.
@.. Gal pralošė 40 senukų milijonų, ar Lietuvai milijardinius nuostolius padarė, kaip partijos anūkas? Ne tuo adresu čia savo pasipiktinimą reiški, durniau
@O ką jis "išdarinėja"? Juk tau ir pats Putinas sake,kad nebeuostyk..ir nebegerk bambalinio..
kiek padejeju turi Kubilius su Jukneviciene? Ir kieno jie vaikuciai ir/ar anukeliai?
@Elas nesunku patikrinti, ir papildymas: Kubilius: 3 Akredituoti padėjėjai + 2 Akredituoti padėjėjai (grupė) + 2 Vietiniai padėjėjai.
Lietuvoje daugėja imigrantų iš radikalaus islamizmo apimtų kraštų. Atsižvelgiant į įvykius UK, Prancūzijoje, Vokietijoje, Švedijoje ir kt. V. Europos valstybėse bei Rusijoje-klausimas visiems valdantiesiems, nevaldantiesiems, sisteminiams, nesisteminiams, dešiniesiems, nuosaikiesiems, kairiesiems ir užribiniams, taip pat Prezidentūrai ir asmeniškai eurokomisdarui Gražuliui Petrui- kokie planuojami veiksmai, kad būtų sustabdytas oficialus pigios darbo jėgos importas? Kaip planuojama stabdyti lietuvių emigraciją iš Lietuvos?
Juk tas Grazuolis seniai dirba kgb..kams,su savo kolduneliais
gėda,kad lietuvis
@šlykštynių rinkinukas Eik i tvarta ir pasikabink ant balkio is tos gedos.
O simonytes fraeris ar parmyne pedalus is Italijos po atostogų????
@!!! Jau senai buvo aišku su jua, tepe slidės, dabar dešras raitoja italijoje
Kox velnes tas gražulis,blt tegu pranykst jis išvis velnes krw
kelnes , kurias vos neprikrovej
autostradoi?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų