Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tikrai Lietuvoje dar nebuvo tokio haoso kaip dabar! Dabar valdžioje satanistų ir lobistų pakalikai kurie tarnauja jiems o ne žmonių geroviai! Tai ne mūsų karas..tai Ukrainos karas! Tegul jie kariauja..juk Zelenskis nenori užbaigti to karo...nes dar nespėjo padaryti visų juodų reikalų karo fone!


Komuniagos loja , o TS-LKD tyli. Tada prastesnio proto žmogeliukams atrodo kokie blogi Sąjūdžio žmonės.Lokit, o premjerė bus Šimonytė
Konservų ir "valstybininkų" mafija apsišvietė. Bloga žinia tai, kad jie turi savų žmonių teisėsaugoje. O čia jau priekaištas pačiam Prezidentui, nes teisėsauga tai jo daržas, kuris šiuo metu yra gerokai apleistas.
gražus (pats sau) moka tik kritikuoti, bet nepasakė, o pats ką padarė? Jį prezidentu žmonės išrinko,tik todėl, kad nelaimėtų konservatoriai.
Koks prezidentas , toks ir pranešimas. Nesuprantu, ko čia visi tikėjosi? Kad tuščias puodas garsiai skamba -žinom visi. Ponas kritikuoti moka, bet turėtų į veidrodį pasižiūrėti- viskas , kuo kaltina vyriausybę- tinka ir jam. Vidutinybė ir liks vidutinybe, nesakau, kad nereikia kritikuoti, bet ta kritika turi būti konstruktyvi ir teisinga, o ne kaip "ponui atrodo". Nėra ko norėti iš žmogelio kurio intelektas labai vidutinis- ką išsirinkom , tą ir turim....
@kaubojus Žiūrėt į veidrodį? Veidrodėli, kas? Atsakymas aiškus. Visi ten gražūs, ypač su barzda besilaižanti dukrelė šveicarijose. Tai pargabenk į gerovės valstybę, testudijuoja, temaudosi gerovės valstybėje. Bet ne, niekas prie tokios nelips, nepatraukli. Ir ta barzda tik dėl pinigų. Taip kad nulis tu, medinuk, kaip ir tavo gerovės valstybė.
Negirdejom pono darbu apžvalgos
Negirdejom pono darbu apžvalgos
Na ir ka naujo ponas pasake, ogi nieko, nes tai ka šnekejo ir taip visi žino, bet deja nuo šneku niekas nepasikeis, tai tik pono pilstymas iš tuščio i kiaura... kažkodel ponas apie savo didžius nuopelnus musu šaliai nei žodelio, bent jau butu pasigyres savo vojažais po pasauli, vakarienem prie stalo su kitu šaliu vadovais, pamatytas operas...
@Negirdejom pono darbu apžvalgos Buratinai smegenų neturi.
Tokius prezidentus nausėdas ir pyderlanzbergine šaika šimon ir lanzbergyna iškapot kardu padlas kiek kiek tie banditai dar gali skriausti lietuvius vargšus kapot rupūžės gabalais seimo ir prezidento galvijus
@Škirpa Gal jums, pons, negera? Kažko labai jau sudirgęs. Aš suprantu, kad ponas kraujo ir mierties trokštat, bet kas jums pasakė, kad kapos jūsų nedraugus, o ne visus iš eilės?
@Škirpa KAD BEKAPODAMAS SAU GALVOS NENUSIKIRSTUM.
baikit rietis!!!Dirbkit žmonems!
Pagarba premjerei I. Šimonytei ir Vyriausybei. Įveikė krizes. O čia gal būt patarėjų nuomonė.
@Valio Patys prikure daugybė krizių.
@Jo tai tu krizių ekspertas? Papasakok , prašom, kaip kuriamos krizės. O dar būtų įdomiau, kad papasakotum, kaip tas krizse Gitanas įveikė.
@qwertukas Kaip Fantomasas. Kaukė ir juodos pirštinės. Bl kaip gražu buvo, voliokis tiesiog. Bukas medinukas.
Patarėjams atostogos tebūnie
Patarėjams atostogos tebūnie
Daugiau drąsos Prezidente-suteik Lietuvos pilietybe Allisson Reed ! Ji nusipelnė atstovauti Lietuvai. tai rodo nuostabūs pasiekimai. Visos šalys stengiasi pritraukti talentingus sportininkus. Gėdinga , kai į Pekino olimpiadą važiavo kažkokiu būdu patekę nenusipelnę sportininkai. Matyt , jie per silpni sportinėje kovoje nugalėti. Nesinori tikėti, kad tai pasikartos.
@Patarėjams atostogos tebūnie Ar Lietuva pirks sportininkus ir aprengus tautiniais drabužiais girdisi prieš pasaulį ? Absurdas.
@Kokia prasmė ? Negrus su prikyštėm ir klumpėm plešiančius raudą, himnu vadinamą. Vaizdas vertas milijono.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų