Rašyti komentarą...
Taip jei iš vakaro gėriai, ant ryto tikrai pripusi. Čia ir yra lengviausias grobis, arba netobulybės mūsų sukurtuose įstatymuose. Nes ralybėje tokie oro priputinėtojai, realiame eisme pavojaus nekelia. Karštas ar atvėses du skirtingi dalykai, bet biudžete bet kokios papildomos pajamos tikrai nemaišys.
Matuoti panašiai reikėtu taip, nuo kiekvienos išgertos skardinės alaus turi praeiti apie 2 su puse valandos, o jei dar palietei konjako arba brendžio, ant ryto geriau iš viso už vairo nesėsti, nes automatiškai įpūsite. Tokiu atveju kaip vairavo ši moteris, už vairo anksčiau 16 00 val, sėsti negalėjo, kad nerizikuoti. O ar Ji nusikaltėle, tikrai ne, nes realaus pavojaus tokie vairuotojai nekelia, dar kaip tik atsargesni. Pavojingi tik tie, kur rodo, kaip kalba su angelais. O tokiais atvejais pasakyčiau net skaudu, pagal raide b bausmė tokia, o pagal raide z tokia, nieko nereikia galvoti ir mastyti, deja taip ir gyename, kur tos bausmės praktiškai nedaug kuo besiskira ir nuo žmogžudystės. Ir bausmės šios problemos tikrai nesprendžia. Teisinga ir griežta bausmė pagal konkretų faktą būtų žymiai efektyvesnė, nei sukurta valstybės pasipelnymo monopolija.
Viską suorantu ir negaliu pakęsti girtų už vairo. Atimt teises, duot baudą.. bet prie ko automobilis, kurį pirko už savo pinigus? Gal būtų suprantama kad važiuojantys teslom, poršais, bentliais, matomai ne už algą nupirktais būtų tikrinamos pirkėjų lėšos.. Lyg kita visuomenės dalis nieko nesupranta, nesusigaudo ir nežino!!!
Sodinti į belangę ,be jokių islygu
su tokiom moteriškėm jokie užpuolikai nebaisūs
Gal Mentas kartu gėrė? Kad lauke kol atvažiuos.
Suskiai Ukrainai jau duoklę renka. Buvo būtinybė konfiskuoti automobilį.? Čia kurva dėl tai korumpuotos Ukrainos kokiam teisėjui atiteks masina.
Turetu but dar kalejimas
Įskundė tikrai. Kada jau policija atsiranda prie tavęs aikštelėje parkuojant automobilį. O kad turi problemų su vartojiu - čia reikia susirūpinti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų