Gintautas Paluckas: šie rinkimai – pirmasis pasimatymas prieš ilgą ir įdomią meilės istoriją

Socialdemokratų kandidatas į Vilniaus miesto savivaldybės merus Gintautas Paluckas teigia ypatingos sėkmės šiuose savivaldybių rinkimuose nesitikintis. Tačiau šie rinkimai jam yra ,,pirmasis pasimatymas prieš ilgą ir įdomią meilės istoriją su Vilniumi“.

,,Aš adekvačiai vertinu savo galimybes, žinau, kad maano žinomumas yra mažesnis negu dabartinio mero, kai kurių ,,prezidentinių“ kandidatų, visai neseniai praūžusiuose prezidento rinkimuose dalyvavusių. Nepaisant to aš manau, kad šie rinkimai yra tarsi mano pirmasis pasimatymas prieš ilgą ir įdomią meilės istoriją su Vilniumi. Aš manau, kad socialdemokratų rezultatai bus geresni negu buvo 2011 metais, o tai ir yra mūsų pagrindinis tikslas“, - sekmadienio vakarą žurnalistams sakė G. Paluckas, kartu su kitais socialdemokratais laukiantis savivaldybių rinkimų rezultatų.

Jo teigimu, kiek mandatų atiteks socialdemokratams, priklausys ir nuo to, ,,kiek balsų bus surinkę tie sąrašai, kurie nepraeis, bet mes tikimės, kad gausime ne mažiau kaip 10 proc. balsų, o kiek bus mandatų, mes pamatysime po to“.

REKLAMA

G.Palucko teigimu, jeigu prireis antrojo rinkimų turo, socialdemokratai neketina paremti kurios nors kitos politinės jėgos, nes ,,rinkėjų balsai nėra mūsų nuosavybė“.

Paklaustas, su kuo socialdemokratai galėtų dirbti koalicijoje, G. Paluckas atsakė, kad tai priklauso nuo to, ,,kas bus išrinktas meru, kas turės didžiausias frakcijas“ ir imsis iniciatyvos.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. LSDP rinkimų būstinė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų