Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Rusija Lietuva atakuos haubicomis net nekirtusi Lietuvos sienos , artilerija pilnai dengia Lietuvos teritoriją šaudant iš Kaliningrado ir Baltarusijos. Ar Lietuva tokiu atveju turi kuo pulti branduolinę valstybę ir ar gaus tam leidimą? Lietuva turi turėti tokius ginklus kad kai rusai padarys Alepo iš Vilniaus tokio anklavo kaip Kaliningradas neliktų žemėlapyje, sekantis turėtų būti Minskas. Tankas nieko negelbeja, rusai į Lietuvą žengs kai čia bus plynas laukas .
@Labai teisingas požiūris
Palaikau 1000%%%%. Kad pas mus nera tokiu protingu kariunu , kad suprastu tai, ka paraset ir jus ir Giedrimas !!
Bjauri būtybė ir dar ligotas, kas či a darosi autistus prie valdzios prileidžia, nu vogti tai moka
@4668
Pasiskaityk,, Labai teisingas poziuris "" komentara! Bet ar tu suprasi, kitus autistais vadindamas!!!
Tai pasikišk sau ir savo vaikams po lova po branduolinę bombikę nutaikytą į rusiją. Pažiūrėsim kas bus...
@Jeglinskui
Prasom pasiskaityti komentara " Labai teisingas poziuris "" Suprasite tada, kada vaikscios cia okupantai, kad jus patys neteisus buvote! Pas mus dar yra protingu,,
...kai.. ne iki 5% , o iki 19 % pakelsite Lietuvos BVP savo kelnėse, tada ir galėsite eiti su savo draugeliu pas MOTERIS... su branduoliniais ginklais..|
Pagarbiai..
Pagarbiai..
Koks grazus vyras! Ir protingas, daug visur dirbes vyrukas! Jo straipsnis gal truputi perdetas, bet del branduoliniu ginklu as - UZ! Lietuvos grazuoli, sekmes!
@Wow
Įsikiš į klyną granatą ir patrauk žiedelį
Kaifuosi greitai, iškrypėli
Kaifuosi greitai, iškrypėli
@Isikišk
Nu ka tu supranti? Vatinkos yra nulis!! Vyras labai grazus, tu pavydi jo grozio,
Man, tai... Jis.. labai gražus.. niu tikrai.. su branduoliniais ginklais.. toks..
Pagarbiai...
Pagarbiai...
sitas idijotas norejo prezidentu buti ,tai but isdrozes kiekvienam lietuvos zmogui po medini sautuva ir pries rusus butu pasiuntes ,kai tokie subingalviai sugalvoja valstybe valdyti tai karai ir kyla ,paskui kencia paprasti zmones,visus tokius norincius kariauti i viena zona suvariai tegul kariauja tarp saves.
@JO
Eik miegoti, o ne sukauti!
Nei keliu nei biudzeto nu lis,visur ištuštino
Linksmina vyrai tauta savo pareiskimais. O rimtai ziurint tai reikia nauju Seimo rinkimu. Cia ir dabar.
@ir cia skvernelio geriausi kadrai
Koncervu.
Pagarba Giedrimui Jeglinskui, jis tiesa pasake! Taip, reikia Lietuvai branduoliniu ginklu! Musu draugai dirba Armijoje, (nenoriu plestis Australija ) pirmas klausimas ar turite Branduoliniu Ginklu! Vyriausybe ieskokite BRANDUOLINIU GINKLU !!!!!
Giedrimas Jeglinskas apie tai, kas iš tikrųjų padėtų Lietuvos saugumui: vienintelė atgrasymo priemonė – branduoliniai ginklai