Rašyti komentarą...
Aš skaičiau keleta dienu ir neištveriau,kokio supratimo reikia but,kad apie skiepus rašyt
Labai įdomu ar buvo laikomasi visų saugumo reikalavimų. Ar darbuotojas buvo su apraišais? Ar apraišai buvo tinkamo ilgio? Paprastai lietuvoje į tokius dalykus žiūrima pro pirštus. Dažniausiai savaitgaliais, niekas net nedirba ( T. Y. Darbų saugos specialistai ir t.t..) lieka tik paprasti žmogeliukai norintys užsidirbti daugiau pinigų. Tikiuosi tai bus patikrinta, nes būtent dėl to darbe vyksta tokios nelaimės. Didelė užuojauta, skaudu matyti tokias nelaimes.... Tikiuosi viskas bus ištirta ir atsakingi asmenys bus nubausti.
gyvenu netoliese Šeškinėje,eidamas viaduku,visad sustoju pažiūrėti.Dabar bus liūdna---juk žuvo žmogus.
Užuojauta šeimai, pagarba ir dėkingumas gelbėtojams
Nuo skiepo griaiciausiai ir nukrito
Tai kam ta šulinį daro žmones jai įkrenta kam jis ten reikalingas ar vandens trūkumas ar comikron
Darbų vadovą į kalėjimą 8 metams ir baudą 5 mln.
@Žinovas... Užuojauta šeimai,tik prie kiekvieno darbuotojo po darbų vadovą nepastatysi, nori būt saugus pats turi saugotis.
@Žinovui:) Tam turime darbų saugos specialistus ir ppa. Čia mes taupome žmonių gyvybėmis. Taupome įrankiais, saugos priemonėmis ir specialistais, del ko miršta žmonės. Kas tiesiogiai nesusidūrė nežino. Yra žmonių už tai atsakingų ir kurie būtinai turi už tai atsakyti.
Dabar kruopščiai ištyrti ar buvo laikomasi saugumo reikalavimu,100% kad buvo pażeistos reikalavimai ir paduot imone i teisma.
Užuojauta šeimai....
Į viršų