Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lietuva! Vargas tavo žmonėms. Visos pasaulio šlykštynės vienijasi, ko gero, sunaikinti paskutinį žemės lopinėlį. kur šėtono išperos dar jo neokupavo. Tai pasaulinis sąmokslo prieš krikščionybę sudėtinė dalis. Apaštalas Paulius rašo štai ką: kovokime, kad "mes būtume išgelbėti nuo iškrypusių ir blogų žmonių, nes ne visi turi tikėjimą". Dievaži, pasaulio pabaiga jau ant slenksčio.
Nieko naujo - gėjų atstovais savę tituluojantys visada skundžiasi. Čia jų verslas toksai.
KOKIA DAR GEJU LYGA !!!??? PEDRYLU SUSISLIAUZIMAS, DULKINKIT JUS TEN VIENAS KITA I SUBINES, DZIAUKITES, KAD DAR RAMYBEJE PALIEKA, NELYSKIT PRIE ZMONIU !!!
Didžioji dauguma rinkėjų nori, kad homoseksualistų propaganda būtų uždrausta. Valdžia turi gerbti šį rinkėjų norą ir jį įgyvendinti, t.y. išleisti reikiamus įstatymus, pataisyti esamus, jei reikia - denonsuoti pasirašytas konvencijas ar tarptautines sutartis.

Ne tautos valios laisvę reikia varžyti, lenkti ir prie kažkokių svetimų mums principų taikyti, bet atvirkščiai:
TAUTOS DAUGUMOS VALIA YRA PAGRINDAS TVARKAI VALSTYBĖJE NUSTATYTI.
idiotai tiek vieni tiek kiti. shuma kelia del nieku. tegu eina. eis, praeis, visi pamirs. savaitgalis siltas, vaziuokit i gamta saslyku ir nereikes ziuret i jokius pydarus jei taip baisu. problema mat rado.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų