Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Konservatoriai buvo ir dabar toliau yra pagrindiniai šalies naikintojai. Jie kurti ir valdyti valstybę niekada nemokėjo ir nenorėjo. Jie moka tik griauti ir patys sau lobti. Užtenka matyti vien tai, kaip Landsbergiukas greitai tapo švietimo milijonieriumi, kuriam mokyklas stato visokie pensijų fondai, o žemes jis perka ir parduoda už vieną eurą. Lietuvą užvaldė neliečiamųjų padlų klanas.
Austėja greit tapo švietimo milijoniere
Austėja greit tapo švietimo milijoniere
@Hm ne vien dėl partinių ryšių. Na, o TS-LKD vis dėlto buvo kai kurių permainų ir reformų varomoji jėga, bet tos permainos nuvedė aklavietėn.
Įdomu kur ir kuo dabar užsiima Maldeikis,neis jo sšnelis tapęs napoleonu,kažkaip nesigiria tėvo žygdarbiais Tėvynės labui, kaip ir Maldeikienė apie kitus vemdama iki trusikų,apie savo apatinius nutyli.Nesuprantama kodėl politikai nesvarbu kokių partijų nesinaudoja Vagnoriaus patyrimu,juk premjeras buvo prie nepriklausomybės atkūrimo pradžios,daug kur mėgėjams ministrams ,premjerams galėtų ir padėti ir patarti,Per 30ml anksčiausiu slidžiausiu tapo tik L.Linkevičius,pritapo prie visų valdžių,žinojo kas tikrasis Lietuvos valdovas ir dabar ddubliuoja šeeėlyje Lansbergį,kuris be jo niekaip neapsiėjo,
berods šįryt paaiškinau
berods šįryt paaiškinau
@oo dėl ko nesinaudojama Vagnoriaus patyrimu. Dėl polinkio sakyti netiesą ir prasimanyti įvairiausias pagyrūniškas legendas, vėlgi prasilenkiančias su tikrove. Dar viena neišgydoma savybė – save vadinti „mes“ neva iš kuklumo.
Maldeikis vyresnysis dingo iš akiračio
Maldeikis vyresnysis dingo iš akiračio
@oo ir tapo neviešu asmeniu. Panašu, kad su buvusia šeima nelabai bendrauja. Kadaise šiek tiek jį pažinojau. Jo pasaulėžiūra visąlaik gerokai skyrėsi nuo į savireklamą itin linkusios ir mėgstančios ant kitų vemti (teisybę į akis sakyti) Maldeikienės.
kad jokia Lietuvos politinė jėga neturėtų sąsajų su VL ir AMB, kaip ir su šiuo veikėju (prie uspaskinių jis nepritapo). Tuomet Sakalo-Andriukaičio socdemai, kaip ir iki susiliejimo su LDDP, išliktų kaip nišinė partija tiems veikėjams, kurie labai nori pademonstruoti savo kairiąsias politines pažiūras.
Na, o jei Tėvynės sąjunga neatsigautų nuo patirto smūgio per 2000 m. Seimo rinkimus ir atsidurtų ten, kur ir Estijos gimininga partija „Isamaa“ („Vaterland“), kuri 1992-2012 m. buvo visuomenės permainų ir reformų varomoji jėga, o šiuo metu ko gero galutinai tapo kai kurių turtuolių kišenine partija.
beje, nei Latvijoje, nei Estijoje
beje, nei Latvijoje, nei Estijoje
@Gal būtų sveikiau kažkaip nerasta susižavėjusių „skandinaviška“ dvipartine (dviejų blokų) sistema, kurią tebepropaguoja Laurinkus ir kiti „valstybininkai“. Dabar tai būtų valdžioje esantys liberalai prieš tradicinius vertybininkus, susitelkusius palei Nausėdą.
Pastaruoju metu G. Vagnorius, iš Tėvynės Sąjungos pašalintasis buvęs jos Valdybos pirmininkas, įkūręs savo atskirą partiją, intensyvina propagandinę puolamąją veiklą prieš pagrindinę centro dešiniosios pakraipos jėgą ir Nepriklausomybės atramą - Tėvynės Sąjungą (Lietuvos konservatorius).
Stojęs tuo būdu į opoziciją kartu su kairiaisiais blokais, sunkiausiu ir atsakingiausiu metu suskaldęs Seimo didžiąją frakciją, G. Vagnorius iš esmės kartoja negero prisiminimo Tautos pažangos Aukščiausiojoje Taryboje 1992 metų istoriją: suardyti, pakenkti, persverti j kairę. Jo naujosios frakcijos nariai Seime balsuoja dažniausiai su kairiaisiais. Jokia kita opozicinė partija nepuolė taip aršiai ir nešmeižė dabartinės Vyriausybės, kaip G. Vagnoriaus žmonės. Jo paties pastarieji straipsniai spaudoje, kur kalbama apie 1998-1999 m. finansinius sunkumus, bei vidinę partijos krizę, pilni netiesos ir pagyrūniškų legendų.
TS-LK Prezidiumo laiškas partijos skyriams dėl G. Vagnoriaus veiklos, 2000.08.28
Labai geras interviu. Ačiū.
nesistebiu, dėl ko Radžvilas nenorėtų
nesistebiu, dėl ko Radžvilas nenorėtų
@Bruknė būti siejamas su šiuo veikėju, nors kokiais 1999-aisiais drauge su kitais politiniais benamiais bandė šlietis prie konservinių vagnoristų.
čia minėtas maldeikis. kuris ? kuri ?
p.vagnoriau. pasakei ,,a,, tark ir ,,b,,. kas konkrečiai, PAVARDĖS,,, o ne abstraktūs išvedžiojimai.
prancuzai kalti,na ir sujuokino.Ar jis i zemelapi ziurejo gyvenime? Skardzius,Karabas,Austrievic,stai kas pagrindiniai Lietuvos energetikos naikintojai.
@tai va turbūt nesuvoki, kad prancūzai įtakojo AE uždarymą, nes prancūzų įtaka ES viena didžiausių ? ar bukas kaip adamkaus šlepetė, nesupranti, kad dabar vokiečiai nustato mums dujų ir elektros kainą ? nusiš ant to nordpool, bus kaip nemcai pasakys
@asile asile ir liksi asilu, nes pagal tave prancūzai organizavo pas mus referendumą, kad japonai nestatytų saugios atominės, o šitą ruskių būtume turėję jau šiandien uždarinėti iš savo pinigų
vaj, vaj koks ,,patrioiotas" uspaskio draugijos - puiki jo partija, pati patriotiškiausia Lietuvoje, gal bijo, kad ir jam kaip uspaskiui reikės bėgti pas putina užtarimo
Už išduotus valstybės interesus,kodel buvo uždaryta mūsų atominė elektrinė? Kodėl tokie reikalai sužinomi tik po 30 metų...... ir kada bus dirbama valstybės interesams,Lietuvos žmonėms?
@Ir kas dabar atsakys Nereikalinga rusiška buvo.
daugelis taip pat samprotavo
daugelis taip pat samprotavo
@Niekas ir atmintinais 1999-aisiais, jie ne vien AE būtų uždarę, kad tik suspėtų pakliūt į ES plėtrą su pirmąja banga 2004.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų