Rašyti komentarą...
Gerbiamieji, V.Sinica puikus kandidatas į Vilniaus merus. Jeigu norite Vilnių turėti Europinio lygio, balsuokite už V. Sinicą.
Žmonės balsokite už p .sinica,labai tinkamas kandidatas
Tiesiog miela skaityti! Nenuvilkit, vilniečiai- čia puiki galimybė susigrąžinti Vilnių: didį, turtingą, žavų ir mūsų visų sostinę!
Vargšas Šimašius , jau panašus į nutriušusį, nupešiotą katiną :)
Na štai, turime puikų kandidatą, belieka balsuoti. Ar kuris nors kitas kandidatas turi tokį išsilavinimą, platų matymą ir miesto viziją? Ne. Jiems iki V. Sinicos, kaip pėsčiomis iki Mėnulio. Mielieji, nepražiopsokime mums duoto šanso. Sėkmės.
Palaikau, protingas žmogus. Tikras žmogus
Pats geriausias kandidatas Vilniui!!!
Kokios verslo ir teisėsaugos struktūros už pono stovi. Kad valdyti Vilnių reikia rimto užnugario. Dėl mero posto kaunasi ne asmenys, o mafijines struktūros. Kas stovi už Šimašiaus, Benkunsko, Zuoko žinoma , jau aiškėja kam dirbs Majauskas ,o va ar pono Sinicos užnugaris sugebės perimti Šimašiaus per 8 metus užvaldytus postus ir šėryklas. Kautynės bus kad kraujas ir snargliai taškysis, prokurorai nespės bylas užvedineti. Ar patemsit?
@Klausimas tik vienas Apie Vilniaus valdymą nereikia spręsti pagal vagių ar zekų supratimą. Vilniui valdyti nereikia jokio užnugario, užnugaris yra rinkėjai, miesto gyventojai. Reikia vienintelio dalyko - sąžiningumo.
Seniai rekėjo stabdyti gatvių gadinimą ir nestatykit daugiabučių jau nereikia kolektyvizacijos žmonės neturi kuo užsiimti jaunimas už kampų rūko alų geria ir mokesčiai vis didėja !!!
@Vaiva Kurioje vietoje jums gatvės sugadintos? Dabar žymiai maloniau pasivaikščioti šalia namų, mašinos laikosi saugaus greičio ir neskraido. Pilna plačių A kategorijos gatvių susisekimui Vilniaus mieste. Ar norit, kad jums autostradas tiestų po langais? Kiekvienam Vilniečiui po autostradą nuo durų iki darželio ir darbo!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų