naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ką apie vakarykštį mitingą ir jame kilusias riaušes galvoja TV3 žinių kalbinti žmonės? Vieni kartuves, Holokausto simbolius ir smurtą smerkia, kiti gailisi neatvykę ir valdžiai sako – lauk.

Ką apie vakarykštį mitingą ir jame kilusias riaušes galvoja TV3 žinių kalbinti žmonės? Vieni kartuves, Holokausto simbolius ir smurtą smerkia, kiti gailisi neatvykę ir valdžiai sako – lauk.

REKLAMA

„Negana, kad mus puola iš Baltarusijos pusės, dar mes norim Lietuvą susprogdinti iš vidaus. Klaupiasi ant kelių, simuliuoja kažkokias maldas. Tai yra simuliacija. Čia yra kvailų žmonių draskymasis“, – sako Vilniaus gyventojas.

„Mane dar labai purto, iš tikrųjų… Šiandien mano gimtadienis, bet aš esu labai liūdna“, – tvirtina kita.

„Persistengė, taip negražiai nereikėjo, su akmenim. – Sumušti policininkus. – Link ko einam?“, – sako klaipėdietis. 

Protestas yra protestas. Viskas proto ribose, kitose šalyse būna dar baisiau“, – teigia Marijampolės gyventojas. 

REKLAMA

„Gruboka buvo, gal galėjo būti švelniau. Nesvarbu, aš kritiškas prieš valdžią. Žmonės negali būti spaudžiami“, – tvirtina kitas.

REKLAMA

„Baisu, žodžiu, baisu. Manęs neišgąsdino, bet man net nepatogu jaustis, ką jie ten kalbėjo. Tai įžeidimas, valstybės įžeidimas“, – sako marijampolietis.

„Mes Europos dalis, tai tikrai turime kovoti už teisybę. Pulti nelabai gerai, bet jei jau nėra pasirinkimo kito, tai nežinau“, – sako Vilniaus gyventojas.

„Plyšus ta kantrybė kiaurai išilgai. Bet žmonės ribas visam pasauly peržengia“, – tvirtina marijampolietis

„Šokiravo kartuvės. Greičiausiai ne šitaip ateini kalbėti apie demokratiją ir demokratijos vertybes“, – sako Vilniaus gyventojas.

REKLAMA

„Parodija apie žydus – visiškai ne tokia reikšmė. Ir Dovydo žvaigždės, ir kas ten vyko, man buvo koktu žiūrėt“, – pasakoja Marijampolės gyventojas.

„Žmonės turi sukilti. Žmonės turi išeiti į gatves. Kai įstatymus priima, kur ne Lietuvai, ne taip žmonėms, reikia sukilti. Bet neperlenkti lazdos. Man nepatiko tos kartuvės“, – teigia klaipėdietis.

„Teisingai daro. Neturėjom laiko, būtume ir mes ten. Palaikom. Kitaip neįmanoma. Taip reikia, nes negirdi. Negirdi mūsų balso“, – sako panevėžietis.

REKLAMA
REKLAMA

„Savo nuomonę reikia išreikšti per rinkimus, tai yra žmonių pasirinkimo priemonė, nueiti į rinkimus, išreikšti savo nuomonę, o ne akmenimis ir kartuvėmis kažkokiomis tai, ne gąsdinimais“, – teigia šiaulietis.

„Čia man atrodo, kad kažkas organizuoja. Kitaip negali būti. Kaip pasižiūrėjau, ten vien piktumas, vien piktumas. Nežinau tiesiog“, – sako kitas.

„Reikia iš Seimo išvaryti tą Kepenį, kad nebūtų jų. Jie agituoja tiesiog. O tokie kaip A. Lukašenka ir žiūri,, kad va va jūs, Lietuva…čia aš tikrai nepateisinu labai“, – sako panevėžietis.

„Kad šitaip elgtųsi Lietuvoj ir dar gal lietuviai… Nežinau. Nesąmonių nesąmonė. Prisižiūrėjo čia iš užsienio, kur piketuoja, tai ir jie. Sakėm, kavą išgersim, eisim juos tramdyti“, – teigia vilniečiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų