Rašyti komentarą...
Visa laimė, kad policininkų buvo labai daug ir jie neleido kilti riaušėms.
ne tik uzpuole Kedziu seima ,bet ir iki sios dienos yra uzgrobe Lietuvos valstybe per valstybinius postus. O ir nusikaltima garliavoje dare LR vardu. tai rodo jok KGB banditams jokie istatymai negalioja!!!!Nes tyrimus toliau daro tie patys KGB banditai!!!N.Venckiene pabego is Lietuvos gelbedama savo ir sunaus fgyvybes nuo valstybiniu KGB banditu!!!!Tai mate ir supranta visa Lietuva!!!Melo tobulai nesuplanuosite!!!!Nors ir turite sedincius "savo" komandai priklausancius narius visose valstybinese tarnybose.
Dieve, kaip baisu !
Bet kurioje normalioje valstybėje, trukdymas policijai atlikti savo pareigas yra nusikaltimas. Pas mus kažkodėl nusikaltėliams uždedama šventumo aureolė.
nekyla klausimas,kodel neskelbiama Venskenes tarptautine paieska?Juk tai lengviausias kelias nustatyti,kur ji yra.Bet skelbiamas,kazkoks suknistas noras tik nustatyti jos gyvenama vieta,Kodel?O gi todel,kad pagal paieska reikes visus dokumentus pristatyti apie ja ir byla.O gyvenamos vietos nustatymas,tai tik ficija kazkokiu veiksmu.Kodel neskelbia tar[ptutines paieskos?KO bijo?Juk pagal smegenu plovejus,ji zudyniu organizatore.Kodel tokiam ,,pavojingam, zmogui leidziama laisvai veikti? Todel,kad ju irodymai sudo verti ir ten sukels ti sypsena ir nusistebejima.Susisike su Paberaliu nenori dar vieno spyrio i sikinyka.
straipsnis geras, ačiū BALSUI
straipsnis geras, ačiū BALSUI
bet komentarų vertinimą, atrodo, kad užvaldė p* klanas - nesąmonės gaunasi. Tuoj pradings ir geras straipsnis.
Norėjau persisiusti straipsnį į FACEBOOK-ą, bet niekaip nepavyksta - KODĖL? Ir pažymint LIKE neigiamu, sumažėja vienu, o ne padidėja. KAŽKAS NEAIŠKU
Žmonės jūs ar ne žmonės?
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Mergaites malda likti su Neringa...


Ar girdite?
Aš noriu likti su Neringa!
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Malda iš širdies gelmiu,
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Diktuoja valia svetimi...
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Tu dabar "rinktis negali"!
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Mirtino pavojaus akivaizdoje...
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Mes niekas nepamiršome...
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Niekada nepamiršime...
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Mergaitė nepamiršo,
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Mergaitė nepamirš...
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Dievas nepamirš...
Nepamirš!Autorius: Gytis

Informacijos šaltinis: Vaikai.info
@Žmonės jūs ar ne žmonės? Daugiau violetinių Venckienės saldainiukų pavalgyk, galėsi daugiau eiliuotų sapnelių prikurti :D
Tai buvo suklaidinti žmonės, nusikaltėlių šeimos manipuliacijų aukos. Jei patys nesižinojo, ką daro, išniekindami vėliavas, kurios turėjo pridengti "globėją". Žmogžudžio seserį.
@nelabs To nelabs.Ir tu tenai pat.Dar niekas neirode kad Drasius zudikas.Ar bent pazinojai ji kad sapalioji nesamones.Ir ka tokiam paaiskinsi,geriau kakta i siena padauzytu.Nors vistiek nedasus kur cia tiesa kur netiesa.
Taip,dekojame ,,balsas.lt'' portalui uz atkreipta demesi i nezmoniska, teroristini smurta pries maza mergaite,jos artimuosius ir mergaite saugojusius dorus,pilietiskus,drasius zmones.Sitos dienos 17 05 2012 niekados neuzmirsime,nes net blogiausiame sapne butume negaleje susapnuoti,kad nepriklausomybe gavusioje,taip vadinamoje,,demokratineje'' salyje,gali vykti bolsevikiniai,kagebistiniai pogromai pries beginklius zmones.Po to melas-melas-melas,dalyvaujant visai Lietuvos valdziai,Prezidentei-GEDA. Klestint teisiniam nihilizmui valstybe tapo policine,prokurorine,totalitarine,kur klesti dvasinis ir fizinis teroras,o zmones yra persekiojami,jiems kurpiamos bylos,jie gazdinami ir apiplesiami kvazi bylu pagalba.Gyvename toli,taciau visus ivykius Lietuvoje sekeme kasdien,o 17 geguzes diena negalejome sustabdyti asaru ir patyreme nezmoniska stresa,,tad ar galejome likti abejingi tam,ka patyre zmones tiesiogiai buve Klonio gatveje sturmo metu.Ir dabar bandoma irodyti,kad sturmo nebuvo,pedofilijos nebuvo,o biologine motina pati,, geriausia;'' motina pasaulyje,kuri panaudojo smurta pries vaika,kuri leido nedoriems psichiatrams dirbti su vaiko psichika,galimai visam gyvenimui traumuojant savo pacios pagimdyta mergaite.Na ar ji verta motinos vardo ? Pagarba N.Venckienei,pildanciai pazada netyleti,perkelus sia istorija i aukstesni lygmeni,kalti asmenys turi buti ivardinti ir nubausti.Te padeda jai Dievas ! Pagarba DK partijos nariams neissigandusiems smeiztu,apkalbu,neisdavusiems savo koleges,partijos vedles.Tiesa triumfuos,tik laiko klausimas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų