Rašyti komentarą...
Siaubinga padėtis Lietuvoje su tais pasais. Vykdoma žmonių kontrolė. Argi studentai to nesupranta.
Pati studijuoju Vilniaus universitete. Eilėje lauliu vieną vienintelę dieną - pirmadienį, nors visomis dienomis paskaitos prasideda tuo pačiu metu. Kiek laukiu? 3 - 5 minutes, tai čia komentaras visiems kitiems studentams. Jei sunku palaukti kelias minutes, tai gal neverta 4 metus laukti bakalauro?
Akivaizdi universitete. Kalbama apie sal
Akivaizdi universitete. Kalbama apie sal
Diskriminacija
Tai GILIAI mastantys,pasitikintys savo LOGIKA studentai,kurie nepasidave siautejantiems ir PALIKO STUDIJAS (nenusiminkit,padirbekit,o tie vadinami DESTYTOJAI-- nieko neismokytu).
@Eugenija Nu nu, zmones, kurie 20 metų jau užsiima pedagogika ir turi daktaro, docento laipsnius tikrai nieko ju neišmokintų? Ar jums su galva negerai, is folijos padaryta kepuraite spaudžia taip stipriai, kad smegenims deguonies trūksta? :)
@Person of culture Neišmokytų, kepuraitė*
@Eugenija SAVO LOGIKA pasitikimtys studentai retai gali mokytis aukštosiose mokyklose, nes jų nuominė, ar jūsų vadinama logika, nėra pagrįsta, o būtent mąstymo, grindimo aukštosiose mokyklose ir moko.
Vien šito straipsnio buvimas parodo , kad yra didelė problema . Niurnbergo naujam procese tikiuosi rektoriams neteks atsisveikinti su gyvybėm, gaus tik iki gyvos galvos .
Tiek ir terupejo studyjos tiema studentams.ar labai pagasdino? Parode kad išlepinti neišmaneliai nesugebantys mastyti o tik purkštaut. Užleido vieta tikrai norintiems mokytys
@As Na, žiūrint į jūsų gramatiką, tai jums tikrai netrūksta stud-i-jų
Žmonės stoja į aukštąsias mokyklas, netikėdami mokslu... Tai gerai, brangieji, nestudijuokit, tai - ne jums :)
@Hiena Rimtai, ar jie tikrai galvojo, kad kažkas jiems leis ir toliau taip vaikščioti ir skleisti virusą? Tai universitetui nuo jų sprendimo dar geriau bus - mažiau tokių su diplomais matysime
Straipsnis apie nieką. O tas žadėtasis "rektoriaus pasiūlymas valdžiai"- ne tik universitetam, niekam nereikėtų galimybių pasų, jei žmonės normaliai skiepytųsi. Bet yra kaip yra.
@M kaip tau negeda supistas pyderase. Skiepikis avine jei nori, ne visi debilai kaip tu.
@k Ble zvengiu nuo to koks dolbojobas esate
@k pasiskiepijau, studijuoju, eilėse nelaukiu, problemų neturiu. Didžiausia problema yra ne skiepai ir ne GP, o tokie "nuomonių formuotojai", kurie kelia nepasitenkinimą. Taip, teisingai supratote, šioje situacijoje visiems išsilavinusiems žmonėms problema esate Jūs.
jiems rizika menkiausia nuo ligos, o dėl skiepų niekas nežino
Šaunuoliai, tie kurie meta! Nenusiminkit, studijuoti niekada nėra per vėlu. Galėsite vėl stoti į studijas ir pradėti studijuoti, kai ateis laikai, kai nebus galimybių paso, nes viskas amžinai netrunka :)
Į viršų