Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis nusprendė atsisakyti Europos Parlamento nario mandato.

 

„Šiandien pradedam procedūrą, kreipiausi į Europos Parlamento generalinį sekretorių raštu, prašydamas pradėti nutraukimo procedūrą“, - BNS penktadienį sakė G.Landsbergis.

Pasak jo, priimti sprendimą paskatino nusivylimo nuotaikos, susijusios su ketvirtadienio pranešimu, kad Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis įtariamas paėmęs kyšį.

Praeitą savaitę G.Landsbergis sakė, kad mandato atsisakys „ne vėliau negu liepos mėnesį“, kai partijoje bus baigtas formuoti rinkimų sąrašas.

„Manau, kad svarbiausi – nusivylimo nuotaikos, kurias turbūt vakar jautėme visi Lietuvoje, ypač tarp jaunų žmonių, politiškai apsisprendusių, politiškai sąmoningų žmonių. (...) Aš manau, kad mes visi atsakingi politikai negalime to leisti. Lietuva turi atversti naują puslapį vakarietiškos, skaidrios politikos. Ir aš būtent noriu padėti grąžinti tą pasitikėjimą, kiek man jėgos leis“, – penktadienį kalbėjo G.Landsbergis.

REKLAMA

Jis teigia, kad nuo penktadienio atsidės tik Lietuvos reikalams.

„Manau, tai yra simbolio prasmė pati svarbi. Žiniasklaida manęs dažnai klausinėdavo – ar tikrai grįžti, ar tikrai čia nebus jokios apgaulės. Ir nors aš buvau daugybę kartų patvirtinęs, kad tikrai grįžtu, visuomenė dar galėjo įtarti kažkokius negerus kėslus, tai dabar tie klausimai yra atsakyti“, – kalbėjo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų lyderis.

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas BNS penktadienį sakė, kad kol kas prašymo iš G.Landsbergio komisija dar nėra gavusi.

 


Rašyti komentarą...
I
Ignas A.
2016-05-13 11:53:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingas ir savalaikis politiko poelgis. taip ir dera elgtis padoriausios partijos vadovui. Sveikinu.
Atsakyti
0

A
Askas
2016-05-13 12:49:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkaip keistai sutapo su Masiulio "išmušimu" iš žaidimo. "Gelbėtojas" ateina......
Atsakyti
0

R
Rinkėja
2016-05-13 13:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai bent sutapimas!Atseit,Masiulį"nurašom" -aš sąžiningiausias Lietuvos anūkas ateinu gelbėt Tėvynės!Ar jis iš tiesų nesupranta apie ką šneka,ar...?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų