Rašyti komentarą...
tas nesubrendęs geltonsnapis leidžia sau pareikšti, kad buvo piktas ir įsiutęs. Ir tai sako vadžiažmogų atstovas! Gėda!
Problema tribūnoje kakariekuoja toliau
Jiems reikia medikų pagalbos o ne sedėti tokiuose postuose apsiuoščius savo reikmėms visokiais milteliais....
Piktas it įsiutęs trejų netu vaiko mentaliteto lygmens paaiškinimas.
Lietuvos prezidentu bus Gabrielius. Tik jis to vertas
parazitu parazitas
@........ Tamsta tikras parazitas
tokius piktus ir įsiutusius konservatines padlas reikia izoliuoti. Landsbergiukas seniai vertas belangės, kaip kad ukrainiečiai buvo pasodinę savo buvusią Premjerę J.Tymošenko
@Jo ir pasodins. Galvoji , kad pasislepsi? Nepavyks.
G.Landsbergis, nors atsiprašė, o Ramūnas Karbauskis, LVŽS pirmininkas yra žulikas ir vagis. Kada jis bent atsiprašys tų kaimo žmonių, kurių žemes apgaulės būdu užvaldė? Kolūkio pajus iš kaimiečių kartu su tėvu supirko už skatikus, žadėdami didelius dividendus, kurių niekas taip ir negavo. Visų žiniai ta jo LVŽS neturi nieko bendro su jokiais valstiečiais, o ką jau kalbėti žaliaisiais. Tai aferistas dar ir teršiantis gamtą. Kai AT pirmininkas V.landsbergis padėjo VSD demaskuoti Rusijos agentę K.Prunskienę, tai per ją paaiškėjo, kad KGB tarnavo ir R.Karbauskio tėvas Česlovas, kuris vengdamas viešumos pabėgo į Vokietiją, prieš tai suderėdamas su KGB, kad pastaroji K.Prunskienės vadovautą Valstiečių sąjungą patikėtų jo sūnui. LVŽS kaip ir Karbauskių verslai yra įkurti Rusijos KGB. Kada šie nusikaltėliai atsiprašys lietuvių už jiems padarytus nuostolius ir skriaudas?
@Valstietis yra zmoniu, kuriems, kokia tema bekalbetum, vis tiek Landsbergis bus kaltas, net ir ten, kur jis niekuo detas. Pasirodo, yra ir kategorija tokiu, kuriems Karbauskis del visko kaltas, net ir cia, kur jis nei cekiukus rinko, nei taisykles del islaidu nustatinejo. bet reikai i viska ziureti teigiamai. aciu tv3, kad leidzia komentarus. zmones issipasakoja, issikolioja, ir nuleidzia tokiu budu gara,nes kitaip nemoka. aciu aciu aciu :):):)
@Valstietis pragėrė megztaberetnykas žemes ir patraukė į kovą prieš Karbauskį
koks dar įdiutęs šitas gaidys?, gautų į nosį ir bėgtu skūstis mordai. asilo veislė.
@beviltiška ar ne tu vakar vakare baubei kai mamai pieno pritrūko?
@beviltiška snargli. Negrazu gi pries zmones.
Turim is ko juoktis ir ka keikt.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų