G. Žemaitė pravirko prisiminusi žiauriai nužudytą kolegę: prakeikė jos budelį

 Dėl „TV pagalbos“ žurnalistės Viltės Stankutės-Butkienės ir jos draugo Giedriaus Pavasario nužudymu kalintis Nerijus Kalaušis už grotų rezga gudrų planą, kaip greičiau išeiti į laisvę. Tuo įsitikinusios „TV pagalbos“ žurnalistės Sandra Žutautienė ir Gerda Žemaitė.

Žinomos moterys neabejoja, kad padėti greičiau ištrūkti į laisvę žudikui padėtų santuoka, o po to už grotų susilaukti vaikai. Dėl to pasirodžiusi informacija apie N. Kalaušio ir dėl galimo savo vaiko nužudymo kalinčios Monikos Kaziukaitytės santuoką, neatrodo tokia neįtikima.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. S. Žutautienė ir G. Žemaitė dalijosi prisiminimais apie nužudytą kolegę

G. Žemaitė į amžinybę išėjusią kolegę Viltę prisimena tik pačiais geriausias žodžiais, o duodant apie ją interviu laidai „Prieš srovę“, jos akyse sublizgo ašaros.

„Begalo didelės širdies žmogus. Kitiems dalindavo patarimus, visą save išdalindavo, sau lyg ir nieko nepasilikdama. Kai prisimeni, žinai, kad to žmogaus tau labai trūksta“, - braukdama nuo veido ašaras kalbėjo G. Žemaitė.

G. Žemaitė mano, kad keturmečio savo sūnaus Matuko nužudymu įtariamai M. Kaziukaityte iš viso turėtų būti uždrausta antrą kartą susilaukti palikuonių. „Kaip jai gali būti duota teisė gimdyti dar vieną kūdikį, o gal ir kelis kūdikius. Ji tiesiog motinos vardo neverta. Vienareikšmiškai galvoju, kad teisės toliau turėti normalų gyvenimą, iš tokių žmonių iš viso tūrėtų būti atimta“.

Žinoma moteris V. Stankutę laikė pavyzdinga mama, kuri buvo itin prisirišusi prie savo dukros. „Viltė buvo iš tų mamų, kuri visur vežėsi, visur vedėsi, nebent išvykdavo pasisvečiuoti pas tėtį savaitgalį. Ta dukra nežmoniškai buvo prisirišusi prie jos. Ir kai pagalvoji, dėl to ir nesinori to žmogaus vadinti žmogumi. Nežinau, kaip jį žemė nešioja. Lazda vistiek turi du galus ir tikrai išauš ta diena, kai ji prieš jį atsisuks. Aš jam to linkiu“, - šiltais prisiminimais apie nužudytą draugę dalijosi G. Žemaitė.

Laidai „Prieš srovę“ S. Žutautienė teigė netgi turinti žinių, kad išėjęs į laisvę N. Kalaušis gali keršyti. „Tiesiog man teko sužinoti labai rimtos informacijos, kad jis netgi turi sąrašą žmonių, kam pirmiausiai išėjęs į laisvę kerštaus. Ir kadangi žinau, kad aš esu tame sąraše, faktas, kad nėra jauku. Dabar skaičiuoju ne tik, kiek laiko praėjo po Viltės mirties, bet šalia aš skaičiuoju kiek metų liko, kol išeis jisai. Ir tikrai aš tuom nesidžiaugsiu“, - baimės neslepia S. Žutautienė.

S. Žutautienės kreipimąsi žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
P
Pasipiktinęs
2018-05-10 16:18:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kastruoti ir sterilizuoti tokius išgamas ir įkišti už grotų visam likusiam niekingam gyvenimui su sąlyga, kad patys užsidirbs už išlaikymą kalėjime (WC valymai, krūmų kirtimai, skalbimas, šiūkšlių tvarkymas ir t.t ir t.t.)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų