Rašyti komentarą...
Tai tu, "tamsta", atvažiuok čia, į vakarus ir pasidairyk. Pažiūrėk, jei sugebėsi, kas už žmonių dirbtinų, šabloninių kaukių - "šypsenų", pasisveikinimų, palinkėjimų.
Taigi. O didžiausias susvetimėjimas tarp žmonių, "išsivysčiusioje" "svajonių" šalyje - JAV - "nedvesiančioje" šalyje.
manau, kad tas susvetinėjimas sumaterialėjimo pasekmė
nuvažiuok tamsta į Vakarus ir pamatysi visiškai kitą vaizdą. Dabar Lietuva/Rusija vienodos dvęsiančios valstybės.


Mūsų sukurta valstybė puikiai apsieina be lietuvių tautos.
Keletas užsilikusių nuo tarybinių laikų migrantų perveda užsilikusiais nuo tarybinių laikų aparatais Rusijos energiją ir žaliavas į naftos produktus ir trašas. Tai pelningai parduodama atsigaunančioms užsienio ekonomikoms. Iš gautų mokesčių keliami seimūnų atlyginimai.

Ko jūs laukiat? Važiuokit į užsienį, užsidirbkit ir gyvenkit. Čia jūs jau niekam nereikalingi.
Welcome to white Africa
O kaip galėjome nesusvetimėti? Juk kapitalizmas tai totlinė konkurencija - lipk kitiems per galvas, nustūmk ("sveikai" nukunkuruok) silpnesnius ir turėk, ko kiti negali. Būk kietas, vldyk kitus ("tu gali...")ir jokiu būdu nesusidraugauk. Draugai uždrausti - įteisinti "ponai". Kiekvienas esantis tavo akiratyje, veikloje - potencialus konkurentas - vadinasi svetimas, kuris ir miegodamas su tavimi konkuruoja.
Taigi, paprasta ir aišku. Ir nereikia sofistinių "gudrių" išvedžiojimų.
ryškiai prabilo latvių g. apmokama kontora. Visi jie raudonosios utėlės, kremliui bučiuojantys paxažmogiai. runkeliai, nemokantys užsidirbt. Tinginiai, visokie čia sulindo. Žiauriai juos paveikė sovietlaikis.
Į viršų