Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Reziumuosiu Premjerės pasisakymus posėdžių salėje. Tai Šimonytė apie jos buvusios ministrės Navickienės neskaidrius ryšius, neaišku kaip gyvenamus namus ir neaišku kaip pastatytus įmonių biurus praktiškai nieko negali pasakyti. Nepažįsta tų draugų ir iš esmės net nevadovauja koalicijai, kuriai vadovauja. Užtat gerai žino, koks blogas Remigijus Žemaitaitis.
Jei kažkada koalicijos sutarties preambulėje Šimonytė žadėjo aukštus moralinius standartus ir prioritetą jiems.... baikit, ten buvo miražas, kurį pasirašant visi matė kitą miražą Šimonytės formos ir pavidalo.
Žodžiu, jei kotletukai pas Narkevičių buvo labai baisu, tai Navickienės skrydžiai, įmonių turto kilmė ir visi tie ryšiai su daug kartų teistais ir keliančiais grėsmes nacionaliniam saugumui - koalicinės veiklos etalonas, skaidrumo pavyzdys, kuris Premjerei jokių moralinių klausimų nekelia.
‘’Kodėl reikia pildyti Kliento pažinimo anketą?
Bankai renka šią informaciją, nes yra įpareigoti įstatymų – teisinių pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos srities reikalavimų. Remiantis jais, bankai įgyvendina „Pažink savo klientą“ principą, kuris įpareigoja surinkti aktualius duomenis apie savo klientus, taip pat padeda apsaugoti klientus nuo sukčiavimo atvejų.
Bankai turi žinoti, kas yra klientas ir kokia yra jo įprastinė veikla, užtikrinti, kad kliento atliekamos operacijos atitinka jo vykdomos ekonominės veiklos sritį bei apimtis.
Daugiau informacijos galite rasti čia.’’

---Laba diena, SB tai vis dirbat…,- kgb -- fntt darba?—Ir bejegiškai teisinates , kad jus gvaltavoja LB???--- Tai kreipkytės I teisma?- Ach ne?-- juk jie, - LB ir FM, dirba kitais klausimais jusu advokatais,- tada kai plėšiate eilinius piliečius?
-šiandien buvau banko filiale, RDV,- be manes dar keli pensijonai, tuo pačiu klausimu buvo ir gaišo SAVO ir jusu darbuotoju laika,- ir ar ne 4 lapai sugadinti popieriaus lapai, tam patvirtinti kad aš ne vagis, ne aferistas ir ne teroristas,
--kad LR vis aršiau ir stipriau panaši i durniu laiva.
VISOS valdiškos kontoros DABAR žino savo failuose daugiau apie mane, nei aš žinau, ar kažkada žinojau...
Pensijonai, šiaip taip išgyvenantis iš varganu pensiju itariami, “– teisinių pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos srities reikalavimų“????? ---Ar jus nors kuria nors vieta galvojate ar tik aklai vykdote LR priešu valdžioje nurodymus?
KODEL tada nepersekiojami ir netardomi MAKRO vagys? – Dingsta šimtai milijonu, milijardai?- Pats, kažkuris bankas, buvo , o gal ir yra, itariamas vygdes ru aferistu pinigu plovimus?

JUS čia aišku, - NE PRIE KO???

Be jokios pagarbos, - LR eilinis pilietis. - LIEČIAMASIS

SKAISČIAI vagia SKAISČIAI
SKAISČIAI vagia SKAISČIAI
FNTT pradėjo tyrimą po opozicijos kreipimosi !?!?. Pagal žiniasklaidą FNTT pareigūno , atsakingo už pinigų plovimą, ŽMONA dirba FOXPAY finansininke. EIKOS Dargis su Trinkūnaite geri pažįstami nuo mokslo laikų. Kiek šansų objektyviam tyrimui. Ar verslo centras nėra kyšis konservatoriams , M. Navickienei kaip politikei???. Pagal deklaraciją M. NAVICKIENES LITLAB savo lėšų neturi. E. Masiulio dėžutė nublanksta, palyginus su ROD5 mljn.dėže
Kas suteikė teisę Razmai kištis į teisėsaugos institucijos darbą? Jei būtų laiko šitam konservų tipui reikėtų surengti apkaltą.
Kaip galima nesieti, jei juos sieja santuoka. Šeima veda bendra ūkį ir dalijasi jo gauta nauda. Kur gyvena Navickeinė? Bendrabutyje, Siemo viešbutyje ar privačiame name už kelis mln Pavilnių regioniniame parke ?
@Tikras Marazma vyras tikrai nepasakoja su kuo jis ,,bendrauja," darbe. po darbo ir kelionėse.
Gal jau užtenka kede trinti
Gal jau užtenka kede trinti
Kiek tas ponas gali sedeti seime, ka jis ten gero nuveike, lyg nieko negirdejo žmones apart kedžiu trynimo, tai matyt seniai laikas pensininkams eit anuku auginti...
Ar ponia jau spejo išsiskirti su savo vyru, tai kad nieko spauda neraše, nes nekaip atrodo tokie seimuno išvedžiojimai, taip jau tikrai nebeišskalbs savo partijos murzino veidelio...
jau matome naujas demokratiniu normu interpretacijas. p. Razma teigia, kad sutuoktinio verslas nieko bendro su sutuoktines politine veikla neturi. kazkas naujo. gal net ir vadovelius apie tai ateityje rasys:):):) jau visai netoli iki 'as nekaltas, aplinka kalta':)
Šiandien, tvarto marazmu žvygiu diena... - ru tankistes nėra,- reikia garsiai paloti, --pasipiarinti ir tyliai išlaižyti broilerio/monikutės sėdimasias...
Įdomus tas razma. manau kaip tik dėl navickienė vyro verslas ėjo kaip per sviestą.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų