Feisbuke pasidalinęs nuoroda apie „Hitlerio nuopelnus“ konservatorius gavo pylos nuo Gabrieliaus Landsbergio

Ketvirtadienį feisbuke nuo pat ryto užvirė diskusija apie tai, kas dera, o kas nedera Seimo nariui. Komentarų ir apkalbų objektu tapo parlamentaras, konservatorius Arimantas Dumčius, savo paskyroje pasidalinęs nuoroda į straipsnį pavadinimu „Kaip Hitleris pažabojo nedarbą ir atgaivino Vokietijos ekonomiką.

4

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kolegos akibrokštas feisbuke įsiutino Gabrielių Landsbergį

Straipsnyje (kuris, beje, yra verstas iš užsienio kalbos) minima, kad tik Hitlerio dėka Vokietija išbrido iš nedarbo liūno.

„Trečiojo Reicho žymiai daugiau koncentruota ir visapusiška politika (nei Prezidento Franklin Roosevelt „Naujasis kursas“ - red.) pasiekė itin efektyvių rezultatų. Per tris metus nedarbas buvo pašalintas, o Vokietijos ekonomika suklestėjo“, - rašoma straipsnyje.

Tiek internautai, tiek politikai kaipmat sukritikavo tokį Seimo nario akibrokštą. Po žinute buvęs Kauno meras Andrius Kupčinskas suskubo paprotinti politiką, esą tokiu straipsniu „Nedera dalintis, verčiau ištrinti, nes ir nacizmas, ir komunizmas Lietuvai atnešė labai daug kančių ir netekčių“.

Kolegos veikla feisbuke pasipiktino ir pats TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis, tokį poelgį pavadindamas „apgailėtinu“, o patį straipsnį – „šlamštu“.

REKLAMA

„Apgailėtina, kad partietis, mūsų frakcijos narys, internete dalinasi visokiu šlamštu. Apgailestauju ir atsiprašau žmonių, kuriuos tai galėjo įžeisti. Hitlerio nacių režimo pseudo-istorinis ekonominių „pasiekimų“ aprašinėjimas, kai nutylimas holokaustas ir kiti baisūs šio režimo nusikaltimai, yra visiškai nepriimtini“, - savo feisbuko paskyroje rašo europarlamentaras.

G. Landsbergis pats bandė susisiekti su A. Dumčiumi ir paprašyti paaiškinti, kodėl šis dalijosi tokiu tekstu, tačiau susisiekti su į skandalą pakliuvusiu politiku jam nepavyko.

„Bet kuriuo atveju, šis epizodas dar kartą įrodo, kad atsinaujinimas partijose yra reikalingas. Kauno Kalniečių apygardoje 2016-aisiais – taip pat“, - griežtai pasisakė konservatorių lyderis.

Dėl A.Dumčiaus kėlimo kandidatu vienmandatėje apygardoje turėtų apsispręsti Kauno TS–LKD skyrius. Kauno skyrių sueigos pirmininkas Andrius Kupčinskas BNS sakė, kad Seimo nariui derėtų įrašą iš savo profilio pašalinti, o dėl kandidatų Seimo rinkimuose bus apsispręsta slaptu balsavimu.


Rašyti komentarą...
d
dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
2015-08-06 15:28:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apgailetinas straipsnis, nes neparasyta ESME! Neparasyta KAIP buvo pazabotas nedarbas ir atgaivinta ekonomika. Itarciau, kad vokieciai pasinaudojo tai patirtimi, todel ir Vokietija klesti! Na o pas mus perimti patyrima.... lyg ir uzdrausta, paslepta! Tai kaip gi ten toje Vokietijoje buvo pazabotas nedarbas ir atgaivinta ekonomika? Gal ir Lietuvai butu naudinga? Ko gero bus tokie dalykai valstybine paslaptimi, kad tik Lietuva neatsigautu, kad toliau grimstu i skolas, kad uz jas butu isparduodama Lietuvos zeme ir strateginiai objektai! Ar to siekia ir Gabrielius Landsbergis?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų