Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Išrinko atliekas, niekur nebetinkančius. Jau nuo pradžių taip - kas įgrįsta Lietuvoje, siunčia pailsėti už mūsų pačių pinigus, nes ES pinigai gaunasi iš visų šalių mokesčių. Neteko girdėti apie užduotis delegatams ir veiklos atskaitas, o ne klausytis blevyzgų ko esą jie sieks. Juk ES parlamentas ne diskusijų klubas, aludė, kur galima pliurpti ką užsimanęs, šalių atstovai turi kelti savo šalių interesus tenkinančius klausimus, o ne bet ką, gal asmeniškus. Pav. jei jau ES, tai ji ir turi užtikrinti gynybą, ekonomiką. Kodėl reikia maldauti paramos sienų apsaugai - sienos tai ES? Ir kodėl mažesni atlyginimai, juk technologijos tos pačios. Kodėl darbo reikia ieškoti kitur - gal todėl kad yra lygesnių už kitas lygias šalis, gal kai kam net gi rekomenduojama patylėti
Išmanai sugalvotos tų eitynės. Kiek balsuotojų buvo!
Blinkevičiutei ir Nausėda labai netinka žeminti P. GRAŽULIO. Kuo jis skiriasi nuo jų? Kad stiklinio namo neturi nacionaliniame parke ar tokios pažandės ir paūdrės?
Avinai rinko Gražulį
Kažin ką ten veiks petras?????
@Opaaa Ką ir visi kiti,ar žinote,ką jie veikia,mes ne,gal tamsiai duoda ataskaita?
Bet Regionų partija perkopė 5% barjerą, taibkodėl nėra jos atstovo? Jaučiu,kad TS-LKD nqglai pasisavino jų mandatą ir dabar giriasi gavę 3 mandatus.
Blinkevičiūtės tolesnis buvimas Europarlamente sunkiai paaiškinamas Lietuvos žmonėms.
Ale kaip žmonės nesupranta ką rinkti, nors vyresni nesuprantą pie reitingavimą ir be to kabinose prietema nesimato gerai ką rinkti, jau paprastai kas būna pirmi sąrašuose tą ir išrenka. Geriau būtų pavardėmis tai tada būtų teisingiauSIA one partijomis.
Pliusas , kad kubilas ir Rasa Europarlamente, tas, kad Seimo rinkimuose nemajačins ekranuose ir tikimybė, kad konserva neturės daugumos seime
Kubilius ir Andriukaitis jau per seni kažką mąstyti reikia užleisti vietą jaunimui.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų