Rašyti komentarą...
Oi liaudis, kaip ten a la plaunami pinigia..... Kaip ten musu lietuvaiciai prasinese.....
Pats dirbau vieno is Europarlamentaru biure, puikiai zinau as tas ju gudrybes.... Zinoma, ne tik lietuvaiciai ten biznius daro, didesne dauguma...ir nauvoka butu Didziokui cia atsakineti, a la viskas yra tvarkoje, mes dirbam vardan tos Europos, kurioje gyvenam.....
Europarlamento vadovai,laimei,į tokias iniciatyvas nekreipia dėmesio. Sujunda ginti tik Rusijos interesus, lyg ten vadovautų jų giminės. Spėlioti galima,kad RUllios tuo ir laikosi.
Darbietė Baltraitienė neturi elementaraus išprusimo. Gerai,kad nepareikalavo ištirti,kodėl Amerikos senatas skiria milijardus Irako invazijai.O gal gelbsti vargšą Uspaskich,kuris siekė ES paramą perpumpuoti į savo partiją ir NV sandraugą.
tai tokie darba parcijas veikejai ir lindo be principu ir ideju prie rytu tarakonu kad vogti
Gal paskaiciuokit, kaip musu sviesuoliai Andrikiene, Sakalas, Landsbergis leidzia pinigus.
koks geras tas birutis. ir siaip lietuvos politikai tikrai negaletu nieko nesaziningo padaryti europarlamenta, mes juk matome kad musu politiku morale yra zymiai nepriekaistingesne, nei bet kokios kitos ES salies.
Ir ką čia norėta pasakyti? Kad visi aplinkui vagys? Tik lietuviai taip elgiasi su kaimynu. Pakilkit aukščiau purvo mieli žurnalistai ir rodykit gerus pavyzdžius žmonėms.
Straipsnyje nieko naujo nepasakyta. Taip ir neaisku, tai kur gi tie piktnaudziavimo EP pinigais Lietuvoje atvejai?..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų