Eurika Masytė supykdė internautus: užkliuvo popiežių pasitikusi tamsiaodė mergaitė

Savaitgalį Lietuvoje viešintis popiežius Pranciškus sutraukė gausybę tikinčiųjų ne tik iš Lietuvos, bet taip pat ir kaimyninių šalių.

328

Iškilmingoje pasitikimo ceremonijoje Vilniaus oro uoste jį sveikino prezidentė Dalia Grybauskaitė, aukščiausieji šalies atstovai, gausūs būriai moksleivių.

(328 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje

Vis dėlto organizatorių parinkimas, kad prie lėktuvo popiežių pasitiko tautiniais drabužiais aprengta tamsiaodė mergaitė, nemenkai įsiutino garsią atlikėją, perdainavusią dainą „Laisvė“ – Euriką Masytę.

„Jau geriau ufo su LT tautiniais drabužiais nei juodaodė... Neprisikapstau iki gilios semantikos. Paaiškinkite, prašau. Kas atsakingas už tokią idėją?!“, - socialiniame tinkle „Facebook“ piktinosi laisvės šauklė.

Aršią diskusiją užviręs įrašas neliko nepastebėtas ir kitų internautų. Kol vieni piktinosi dėl organizatorių pasirinkimo, kiti puolė teisti E. Masytę, kuri pasielgė labai nekorektiškai.

„Su visa pagarba, gerb. Eurika. Jums nepatinka ta mergaitė? Jūs dainavote apie laisvę. Kuo kaltas tas vaikas, kad jos odos spalva tamsesnė už Jūsų“, - piktinosi internautas.

Kol kas su E. Masyte tv3.lt redakcijai nepavyko susisiekti.


Rašyti komentarą...
A
As
2018-09-23 14:19:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai taiklus Eurikos pastebijimas,lygiai tą patį pastebejau ir aš , ir ne tik aš, turim tiek graźių geltonkasių Lietuvoj , mokančių italų kalba, ir tikrai nieks nieko neturi prieš tamsiaodę mergaitę, bet kažkaip keista
Atsakyti
-33

K
Kristijonas
2018-09-23 15:15:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau,visgi reikėjo lietuvaitės.Niekas nesmerkia kitataučių,mes juos mielai priimame,bet,manau,Lietuvai būtų geriau atstovaut lietuvei.
Atsakyti
-6

A
Ale va
2018-09-23 16:24:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne tamsiaodė mergaitė čia užkliuvo ,o popiežiaus sutikimo organizatoriai. Atrodo Lietuvoj nebėra geltonkasių lietuvaičių ,o mulatų dauguma...? Klausimas vertas dėmesio.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (108)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų