Rašyti komentarą...
Ruskiai per Danu banka milijardus euru isplove tai cia keli milijonai menkniekis...LOL
Tai kaip supratau bus įvykdyta mirties bausmė sušaudant,nes tokia suma uždirbti,ir gražinti jau neįmanoma.Jeigu bus griežtai nenubaustas,tai kiti pencijų fondai greitai išvaistys pinigus.O kas Lietuvoje įvedė aplamai tokia pencijų afera,ar reforma,tai sės visam gyvenimui.Pencijų fondai jau nepasiteisino,jų investicijos taps bereikšmės,juk lengva svetimus pinigus taškyti į visas puses,atseit investuoti.Pencijų fondų paprasčiausiai pasidarė per daug,tai įrodo,kad tai pinigų plovykla.Jeigu sodrai pinigų nereikia išlaikyti pencininkus,ligonines,ir t.t.,tai šita valstybė liks su trusikais,arba be jų.Turtuolių ateitis bus prasta.
Kažkaip žaibiškai dingo straipsniai iš pirmų pozicijų apie laisvąjį šaulį Stepuką, ir beje visai skirtingai nei apie ekonominių nusikaltimų klijentą Celofaną, kur rodė ir rodė be saiko. Nei arešto, nei teisme, niekur nematome to gerojo žmogaus.
Nominantas nr1, Vyktaras rūko kamputyje.
kits čia nekalts, mergužėl tik tu pati...
Viską suvers estams
Ech, nuo lapkricio men. saugojo vlgl sebra ir neissaugojo... - kaip dabar reiks issukti ir issisukti?
--Baisios bedos dinastijoje o dar rinkimai arteja...
Varge varge, negi ir berginius kaip masiulinius teisti prades?
nu grynas členas tu,net nulinkęs
nu grynas členas tu,net nulinkęs
@Istinnyj clien kozla! eik gydytis,prieko čia jie..dieve mano,kas tave išvedė iš proto,ai,jis ir nebuvo atėję,užuojauta tavo tėvams...neskiri valstybėsir privačių fondų,ajajaj,koks mokslo,proto bokštelis
@nu grynas členas tu,net nulinkęs O jūs konservai manėte, kad jei fondas iš privačių investuotojų tai jį galima ištaškyti ir nei šuo nesulos. Gal taip ir būtų atsitikę jei ne jūsų godumas kai į fondą įnešėte pensijoms kaupiamus pinigėlius.
Keista...- kalti estai, o ne rusai? - Sugedo dinastijos plokstele? O LR tarnybos , aisku, - NE PRIE KO???

Skaitomiausios naujienos
Į viršų