Rašyti komentarą...
Prisimenu ekspertų, kurių pavardžių neminėsiu, aiškinimus, kad neapsimoka statyti atominės elektrinės, taip klaidino žmones ir nepritarė naujos atominės elektrinės statybai.Toks jų trumparegiškumas pakenkė Lietuvai.
E. Muskas spjovė į žaliąją energiją, o aplinkosaugininkus išvadino kvailiais: yra kur kas geresnės elektrinės .,,cia gryna teisybe,visaks meluojama del naftos ir duju,uzdare ignalinos atomine dabar reikia grauzt nagus ir pirkt is svedijos ,o elektrine galejo veikt ,visiem uzteke
Janeliūnas nesigaudo, dujų nėra trūkumo Europos saugyklos dujų jau virš 80,proc užpildytos, dujų yra kas parduoda ir jos pastoviai pildomos.
Reikia iš privačių investuotojų išpirkti Igničio akcijas, kad įmonė taptų tik valstybinė. Nes dabar uždirbinėja pelną ir susikiša į kišenes, o tinklų rekonstrukcija jiems mažiausiai rūpi.
Bet nėra kam tai padaryti - polyyytinės valios valdžios mafijai niekada neužteks. Privatizavo Skvernelis su Šapoka - abu yra konservų žmonės todėl nei dabartinė nei, tikėtina, sekanti vėl Skvernelio vyriausybės to niekuomet nedarys. Ratas užsidaro. Mokėkite šunauja ir nedejuokite.
tik ivanas pasiplove, su pigiais gamtiniais istekliais, visa Europa, atsidure bedugneja, dabar pagreitintu budu, spausdinami eurukai, ir tokiu budu, bando laizytis
@egis Tai va. Niekas netikėjo kad Ivanas yra visiškai laukinis, kad jam negalioja nei sutartys nei civilizuotas elgesys.
ignalinos atomine uzdare ,ji buvo saugi,bet..kazkam tai stipriai nereikejo jos,machinaciju machinacijos cia..nepadare nei viena valdzia ,duju terminalas dar gelbsti
@bardakas Deja uzdarinejant geriau buvo isavinti es milijardai ko nebūtų gavę per tiek metų iš gamybos, o iki pilno uždarymo irgi neaišku kiek praeis metų
Dabar tie besmegeniai, kurie referendume balsavo prieš naują AE, turėtų barstytis galvas pelenais. Visi tie karbauskiai, skardžiai ir kiti mulkiai, kurie sutrukdė LIetuvai pasistatyti naują modernišką AE. Bet ne, jie ir dabar žviegia kaip skerdžiami ant Vyriausybės dėl pabrangusios energetikos....Nors pripažintų, kad buvo visiški trumparegiai.... Dar gerai , kad turime dujų terminalą ir Būtingę, kitaip būtų visai šakės...o juk ir prieš juos rėkė tie kremliaus šunėkai...
@kaubojus Bėda ta, kad tas Kubiliaus brukamas reaktorius buvo visai ne moderniškas. Moderniškus siūlė JAV, bet be otkatų Kubiliaus šaikai, todėl tų reaktorių Bubilius atsisakė.
A kur lansbergas anukas? Toks didelis vyras ko tyli? Visu galu meistras. . . Matomai susivele su faivanu ir kitom nesamonem, galvoja naujus zuikio nuotykius
Dabar tiesiogiai atsiskaitomr su elektros tiekėju. O ESO sugalvojo tapti tarpininku ir papildomai pasiimti dalį pinigų uželektrą pastatę išmaniuosius skaitliukus. Ar negalėjo patys tiekėjai tuos skaitliukus pastatyti ir tiesiogiai vartotojai atsiskaityti. Nauja Kreivio-Masiulių-Sekmokų ir kitų panašių afera. Svolačiai. Kad jiems pragaras žemėje būtų.
Raginu Jus, Lietuvos piliečius, būti pilietiškais ir pakartotinai išsiųsti savo protestus iki 2022-09-19 dienos 10 val. - el. laiškus Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui prieš Civilinės sąjungos (LGBT partnerystės įteisinimo) įstatymą.
Šiuo svarbiu Civilinės sąjungos projekto svarstymu sprendžiasi mūsų Lietuvos visuomenės ateitis, kokią turėsime Lietuvą ateityje. Lietuva gali pasikeisti.
Kviečiu visus Lietuvos piliečius reikalauti iš Seimo Tautos referendumo dėl LGBT partnerystės įstatymo ir visų su LGBT susijusių klausimų, tegul būna Lietuvos visuomenės apklausa, kaip mūsų visuomenė pasirinks per referendumą- taip ir bus.
Mano žiniomis ir Lietuvos ir Ukrainos visuomenės didžioji dalis nepritaria LGBT partnerystei ir LGBT ideologijai, todėl kaltinti žmones, kurie gina tradicinės šeimos ir krikščionybės vertybes, kad jie atseit, tariamai prorusiški ar palaiko Rusijos valdžią yra melas ir bjauri manipuliacija. Gal pagal tokius melagius ir ukrainiečiai, kurie kovoja prieš Rusijos kariuomenę palaiko Rusijos valdžią ar yra prorusiški?
Arba pažiūrėkite kaip vyksta LGBT paradai Gruzijoje, kurioje prieš LGBT paradą protestuoja net dvasininkai.
Manau, Seimo Žmogaus teisių komiteto ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdžiai dėl šio Įstatymo projekto buvo neskaidrūs, nes prieš Seimo Žmogaus teisių komiteto posėdį pateikiau raginimą nusišalinti ar nušalinti šio Komiteto pirmininką T. V.Raskevičių, kadangi jis yra suinteresuotas šio Įstatymo priėmimu, kaip šio Įstatymo naudos gavėjas, o T V.Raskevičius šį klausimą visiškai nutylėjo ir nesvarstė savo Komitete, o 2022-09-12 Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdžio netransliavo tiesiogine transliacija, dėl to tai buvo slaptas ir neskaidrus svarstymas nuo visuomenės, atkreiptinas dėmesys, kad prie visų kitų šio Komiteto posėdžių yra nurodyta transliacijos nuoroda, o 2022-09-12 tokios nuorodos ir tiesioginės transliacijos nebuvo.
Seimo narės Agnės Širinskienės ,,Facebook'' paskyroje yra informacija, kad nebuvo 2022-09-12 dienos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdžio tiesioginės transliacijos dėl Civilinės sąjungos projekto, nors paprastai būna Seimo Komiteto posėdžių tiesioginė transliacija. Kodėl taip pasielgė valdantieji, ypač Komiteto pirmininkas, konservatorius Stasys Šedbaras?
Seimo narės Agnės Širinskienės ,,Facebook'' paskyroje 2022-09-12 rašoma, kad Komitete įstatymo projektą gynė ne konservatorė Sejonienė, o Laisvės partijos atstovas Raskevičius.
Manau, TS-LKD partijos konservatoriai neturi teisės vadintis save krikščionimis ir jie turėtų ,,išsibraukti'' iš savo partijos pavadinimo ,,krikščionys''. Kokie krikščionys būdami valdžioje ketina įteisinti homoseksualizmą valstybės mąstu, kai krikščionybė moko priešingai?
@Gediminas Gemskis Ką galima pasakyti apie tą kremlinį gemskį? n e k o m e n t u o j a m a s.....
@kaubojus dink anoniminis baily ir melagi, aš nesu ,,kremlinis'', o tau turbūt Vakarų LGBT vertybės prie širdies ir tu mąstai, kas prieš LGBT, tas atseit ,,kremlinis'', apie toikius ir rašiau
@kaubojus Bet komentuoji...
Į viršų