Rašyti komentarą...
Lenkės gražios moterys,trauksim jas ir džiaugsimės gyvenimu.
Durnių yra visose tautose. Tačiau ne visose kvailiai yra stumiami į avansceną, viešam rodymui.
neklausykite broilerio kvaksėjimo, su lenkais nesivienysime, mes ne slavianofilai kokie
Gerai, bičiukai, turėsim stiprią sąjungą prieš kerzinius batus ir šimtasiūles : )))
Taip sakė Kęstas (apie mokslą-studijas-ekonomiką)
Tarnavo e tris metus,avejome kirzo batus, buvome maitinami grikių koše ir į namus gryžome vyrais. Ir gydytojų komisijoje nepapirkinedavo. O dabar gėda žiūrėti į šauktinių, keliems mėnesiams bijo palikti motinos papa. Ką čia kalbėti., kokią valdzia, Tokia ir tvarka. O KAS TĄ LIETUVELE GINS ?
@Pensininkas keistuoli žilas jaunuoli , žydui gruzinui ir kitiem buvo garbės reikalas išsisukti nuo tarybinės armijos .o jau turtingesni didmiesčių rusai---tai masiškai
@Pensininkas Blin šudo nemalk
Galėjo ir neišduoti jeigu būtų 3000-5000 tūkst. eurų.
susivienija kokiom sąlygom - senais gerais laikais tai tuokdavosi ir gaudavo pasogą -- na kraitį -- o ką Gabrielius atiduos savo Austėją -- susivienijimas taip parastai nebūna --čia kažkas turi įvykti ------ ir kokukiai prisiminus buvo stambinami --mažesni ir silpnesni buvo prijungemi prie didesnių -- įdomūs dalykai darosi tarp valstybių --- idomus žodis susivienijo-- susivienijimas ,,, o kas bus diriektorius , įdomu
Po karo bus nauja stipri sąjunga
Po karo bus nauja stipri sąjunga
Sąjungą sudarys Ukraina, Lenkija, JK, Lietuva. Galimai prisijungs ir Slovakija, Čekija, Rumunija, Moldavija. Ko tikrai šioje sąjungoje nebus - tai šrioderiškos-merkeliškos-šolciškos Vokietijos, kuri vykstant karui elgiasi išdavikiškai.
Ej Gabriuk raminkis ..! Mes norime ramiai gyventi Lietuvoje !! ne reikia mums čia visokiu spec operaciju o t dar kažkokių karų !!! nzn keisk savo veidmeni šitam filme.
Jis su Nauseda visas budais stengias sukelt kara Lietuvoj su rusija.Tai labai naudinga Ukrainai o kas liks is Lietuvos? Panasu,kad prisidengdami pagalba Ukrainai jie dirba rusijai savo provokacijom.Ne viena salis sitaip neissisoka,kaip Lietuva.Dar ir ginklus visus atidave Ukrainai,kad neturetumem kuo gintis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų