Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
keičia nuomonę, kaip kojines - vieną dieną už skiepus, kitą dieną, kai jau pasipiktino žmonės, o Astrazeneka išimtai iš registro, kaip kenksminga, tai jau prieš skiepus. Jis buvo už partnerystės įtvirtinimą, dabar apsigalvojo ir yra prieš. Nesusitupėjęs dar vaikėzas, mokantis aštriai pakalbėti, bet neturi stuburo ir vertybių. Vėgėlės retorika buvo nuosekli, logiška, siekė suvienyti žmones. Aišku sisteminiai Tapinas ir Jakilaitis ir koncervų žiniasklaida sudorojo jį, kaip sudorotų ir bet kurį iš mūsų. Taip buvo pačios žiniasklaidos pripažinta, kad jų įtaka yra tokia didelė, kad jie gali bet ką apšmeižti ir nors kaltė nėra įrodyta, bet žmogaus garbė jau atimta. Taip buvo sudorotas Ozolas, Marcinkevičius, Neris ir daug kitų Lietuvai nusipelniusių, o ne ją melžusių kaip dabartinė koncervų gauja, žmonių.
Koks skirtumas, kuris ten buvo "geresnis"? Abu yra kremliniai , abu niekada nėra ryžtyngai ir aiškiai pasisakę dėl Ukrainos. Vėgėlė kažką suokia apie taiką, Žemaitaitis tik viską kritikuoja bet nieko aiškaus nėra pasakęs apie Rusijos karą Ukrainoje. Nelaikykim Rusijos spectarnybų silpnomis; ten dirba protingi žmonės. JIe visada turi ne vieną projektą vienu metu, tad ir Vaitkus nėra joks ten kvailys, kaip gali atrodyti. Visi trys yra Kremliaus projektai paleisti neatsitiktinai; nepavykus vienam visada galima tikėtis kad bent vienas pavyks. Tai senai žinoma Rusijos spectarnybų taktika. Žemaitaitis yra Pakso pakaitalas; O kad Paksas buvo Kremliaus statytinis, jau niekam abejonių nebekyla. Lygiai ta pati taktika Žemaitijoje, kur Paksas turėjo didesnį rėmimą.... Dabar Žemaitaitis žaidžia su savo pavarde ir kaip rodo rinkimai, tas žaidimas pasiteisino. Dabar bus bandymas patekti į Seimą. Tikiu , kad Lietuvos žmonės nebus lengvatikiai ir nepatikęs tuo isteriku Žemaitaičiu. O ir Vėgėlė ir Žemaitaitis yra abu dar didesni narcizai už Nausėdą.... Vėgėlė kažin ar eis į politiką, nepavykus prezidento rinkimuose , tektų ilgai ir atkakliai dirbti ir bent jau bandyti patekti į Seimą; sprendžiant iš jo elgesio- jis tokiam darbui netinka. Nebent Kremliaus šeimininkai duos kokią kitą užduotį. Pavojingesnis yra Žemaitaitis, nors gerai yra tai , kad jis yra isterikas ir dažnai nusikalba. Ir nereikia saves raminti , atseit demokratija , visi gali turėti savo nuomonę; dažnai tokių žemaitaičių nuomonė yra Kremliaus nuomonė tik įvyniota į vatą.
@kaubojus Man pochui tie pusruskiai. Mums reikėjo daug stengtis, kad priimtų į ES ir NATO. Aš lietuvis ir noriu, kad mūsų valdžia rūpintūsi Lietuva. Jau sukišo korumpuotai Ukrainai 1 mlrd EUR. Už tiek kelius būtų užtekę sutvarkyti. Sušiktiems konsevams visur vaidenasi priešai. Čia ruskių politikų taktika. Neturi kuom pasigirti, tai reikia visus gąsdinti. Išpistagalviai zombiai.
@kaubojus kiekvienam ąsilui, jei tik pareiškiama neigiama nuomonė apie lanberginius, atrodo, kad tai Kremliaus nuomonė. Tvartiniai ir lieka tvartiniais
Vatnikų veiksmai tikra demokratijos šventė Lietuvoje
Tegul savo teva kgbista ivardija sitas proto bokstas
komentuoja.Konservatorių propagandistai
Nesuprantu, kas čia mūsuose vyksta. Žmogus sudalyvavo pirmą kartą prezidento rinkimuose ir visi politikos žinovai pradėjo pulti. Gėda dėl tokių visuomenininkų, politikos "žinovų" ir beje žiniasklaidos atstovų.
Vėgėlės politinė karjera baigta. Dar visiAnytarktidos pingvinai laikys Vėgėlę Karbauskio ir Zuoko žmogumi, arba tiksliau - pastumdėliu. Ir Vėgėlė nuo šito jau niekada niekur nepabėgs. Man nepatinka žmogiškoji Vėgėlės pusė - atrodo gana arogantiškas ir nesugebantis girdėti kitų, akivaizdu, kad visiškai nemoka kalbėtis su žmonėms. Galėjote iš anksto pranešti apie prasidėjusias kvailumo varžybas tarp G. Ladnsbergio ir I. Vėgėlės.
Nejaugi gyvenime ponas Ktkau tik pinigai egzistuoja o blaivus protas ir sąžinės nerasta, bet lazda turi du galus
žurnaliūgos, politikieriai tarsi pasamdyti konsrvatininkų skalija pagal užsakymą, laikas nuo laiko pasirodo vis tie patys, pagal metodiką varo į vienus vartus. Tikiu, kad jie ne profesionalai, o dirba pagal užsakovų norus. Kaip pas putiną ir pas mus yra savi solovjovai, skabajevos, zacharovos ir t.t.
pasakymas, kad balsuojantys už Šimonytę serga Stocholmo liga. Pritariu 100 proc. Ji skriaudžia, nesiskaito ir negerbia, o už ją balsuoja. Tai vargšai, bedvasiai ir nemąstantys.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų