Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šimonytė taip iki premjerės lygio ir nepriaugo,jai ne su žmonėmis dirbti o tik su feisbuku ir statistika, Iššoką kaip Pilypas iš kanapių ir praneša,tai ji po NATO susitikimo atsistaydins,tai jinai kandidatuoja tik todėl kad kažkam būtų už ką balsuoti,dabar vėl pyrstelėjo,Visą laiką duoda suprasti,kad ji malonę daro ,kad dirba premjere.
į tokią premjerės povyza. Žodžių trūksta.
Naiviai butu galvoti ,kad kas nors dabartine vyriausybes gintu,lietuvos zmones ne,,asilai,,mato kas eskaluoja kara,kas dirba ne savo tautai,kas yra amerikos karo palaikymo iniciatorius,zmones galvoja kitaip,nenori niekas ,to ne musu karo,bet yra dalis amzinu priesu ieskotiju ,,lygioje vietoje,,nes tai isakymas,kitaip viskas nurimtu,blogai su musu valstybes valdzia ir ziniasklaida,per juos manau mes isivelsime i didele beda ,kuri ateina,ne uz kalnu,jie begs ,,kaip ziurkes is ,,skestancio laivo,o mus paliks kenteti pazeminima...
baikit ta migla pust
Konservatorių partija - tai putino ir seno ožio projektas. Ar dar tuo abejojate? Nebent, esate besmegenis ir esate abejingas Lietuvos likimui
Tai ir eziukui aisku, kad nekovotu vietoj musu, bet padetu tikriausiai
Dominykas Vanhara
12 min. ·
Pratęskime vakarykštę biudžeto temą, nes matau, kad žmonėms kilo klausimų.
Visų pirma, nežinau, tai susiję, ar nesusiję, bet į klausimą dėl pakankamai drastiško biudžeto nesurinkimo šiek tiek dėmesį atkreipė ir žiniasklaida. Konkrečiai - Verslo žinios šiandien publikavo straipsnį ta tema. Tai ačiū jiems už tai, nors pats straipsnis paslėptas, kaip jaunimas sako, po "paywall'u".
Visų antra, buvo sulaukta daug klausimų, jog Vanhara bando kenkti šiai puikiai Ingridos vyriausybei, nes kaltina ją dėl biudžeto nesurinkimo, kai biudžetas nesurinktas buvo dėl objektyvių priežasčių. Tai, visų pirma, kaip mes teisininkai sakome - išgryninkime klausimą: niekas Ingridos nekaltina (bent jau aš tikrai nekaltinu), kad ji nesurenka biudžeto. Aš ją kaltinu dėl to, kad ji parengė ir suplanavo tokį biudžetą, kokio pati žinojo (o jei nežinojo - tuo blogiau jai), kad ji nesurinks. Nes rinkiminiai metai ir tie rinkėjai patys prieš rinkimus nepasipirks. Tam reikia biudžetinių išmokų ir kitų biudžetinių malonių rinkėjams, kaip ir reikia rinkiminiais metais visiems komunikuoti, kad čia tik Partijos ir Vyriausybės dėka žmonių gyvenimas taip drastiškai pagerėjo.
Kas įdomu, jog, kai valdžioje dar buvo premjeras Skvernelis, Ingrida, komentuodama Skvernelio veiklą, nuolat vartodavo tokį seną ir nuvalkiotą iš sovietinių anekdotų ar tostų paimtą posakį: "Kad visiems visko būtų ir niekam nieko už tai nebūtų". Tai va, prašom, faktai jums į akis. Visiems visko prie Ingridos valdžios bus, bet, eee.... staigiai didiname mokesčius, nes gynybai reikia. O kad su biudžeto surinkimu yra reikalų... Nesvarbu, neklausinėk, tu gal vatinkas ar kremlinis? Pasakėm, kad gynybai reikia, vadinasi, gynybai reikia. O kodėl gynybai nereikėjo, kai dar prieš mėnesį ar pusantro tvirtinote biudžetą? Kas per tą mėnesį ar net trumpiau pasikeitė, apart to, kad drastiškai nesurenkate savo suplanuoto biudžeto?
Taip, gynybą finansuoti dabar reikia prioritetiškai. Tik, gerbiama Ingrida, ar va tie tamstos padidinti mokesčiai "gynybai finansuoti" eis į atskiras biudžetines eilutes bei biudžetines sąskaitas? Kad mokesčių mokėtojai galėtų sekti, jog jų mokami padidinti mokesčiai tikrai eina tankams, haubicoms, artilerijos sviediniams, minų laukų įrengimui, kariuomenės rezervo ruošimui, o ne "stadiono indeksacijai" ar kitoms jūsų priplanuotoms biudžetinėms išlaidoms, kurioms dabar nebeturit biudžetinių pajamų? Atsakymas, greičiausiai, bus, kad nea, viskas guls po bendromis biudžetinėmis pajamomis, bet va Partija ir Vyriausybė tai viską teisingai išskirstys, kad viskas gynybai nukeliautų. O jūs ką, Partija ir Vyriausybe nepasitikite? Tai gal kremlinis ar vatnikas esate?
Mano diedukas sako, geriau išsiskyrusi negu sena merga. Ne taip matosi, kad durna.
@Anūkė O tau ji į mergą panaši?
Na, tie visi suknisti Vakarai bijo tos "eskalacijos". Gal KAIP TIK reikia parodyti TĄ ESKALACIJĄ, kad rusofašizmo atsiknistų nuo UKRAINOS ir pačių Vakarų???
Vokietija neduoda savo raketų, JAV dėl meksikiečių iškeitė UKRAINĄ...
Po velnių??? Ką galvoti visiems EUROPIEČIAMS? Čia, ką, JAV ir rusofašizmo žaidimas?
Gal DE pasiprašytų vėl atgal branduolkės, parkuojamos pvz. Lenkijoje, bet po savaitės pasakytų JAV, kad grąžins ją JAV atgal visu koviniu parengimu? Gal tada JAV supras, kad nėra nepažeidžiama ir remti reikia dabar ne Izraelį, kuris prisidirbęs iki ausų, o UKRAINĄ???
Mano ekspertass sako,kad gabriukas 1 su konservai jau ruošiasi išvikti į ukraina kariauti-lidna mums bus be jo!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų