Ekspertai: ES įtaka silpsta, o Lietuva rengia koncertus

Publikuota 2013.11.26 07:09

Koncertuojantiems 2013-11-26 09:53:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
SAM įsakymas Nr 50 neleidžia gimdyt sergančioms struma, narkomanėms, epileptikams...kitaip - po 8 m įkalinimo už kiekvieno išsigimėlio gimdymą/ kodėl trsv Da.ė Miliu.ienė, kuri pati nepanaši į žmogų kažkur vis kabaluoja su savo kaulėtu pasturgaliu ir rachito susuktomis kvadratinėmis sudžiūvusiomis kojomis bei iki 150 cm pločio sutinusiu snukiu?

   ATSAKYTI
koncertuojantiems 2013-11-26 09:52:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Prisikoncertavo. SAM įsakymas Nr 50 neleidžia gimdyt sergančioms struma, narkomanėms, epileptikams...kitaip - po 8 m įkalinimo už kiekvieno išsigimėlio gimdymą/ kodėl Da.ė Miliu.ienė, kuri pati nepanaši į žmogų kažkur vis kabaluoja su savo kaulėtu pasturgaliu ir rachito susuktomis kvadratinėmis sudžiūvusiomis kojomis bei iki 150 cm pločio sutinusiu snukiu?

   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

galvOK
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų