Rašyti komentarą...
Aš stengiuosi aplamai su lietuvos paštu neturėti reikalų,jei yra galimybė renkuosi DPD, Omniva paslaugomis,žymiai sklandžiau ir greičiau,bei eilių nėra,o LP visada eilės ir eilės ir eilės,kiek galima,atidarinėkite visuose rajonuose po pašto skyrių,įdarbinsite daugiau žmonių ir visiems tik geriau bus
Truksta paste dirbancioms moteriskems ir greicio. Kol paima siunta, tai pagalvoji, kad laidotuviu ceremonija greiciau eina. Amzinai pavargusios ir viskuom nepatenkintos. Suprantu, visokiu zmoniu yra, bet reikia aptarnavimo greicio
Šiaulių Akropolyje pastoviai eilės - kaip gali jų nebūti, kai apie 18 val, daugiausia po darbų žmonės, dirba 1 arba 2 langeliai! O ryte buna kartais dirba 3 ar net 4, kai žmonių srautas mažesnis! Atsiimti siuntą tenka laukti ir gerą valandą ar ilgiau! Kažkoks absurdas! Vienintelis vaikinukas tikriausiai sparčiausiai dirba ir tokia vidutinio amžiaus moteriškė berods šviesesniais plaukais, nes kitos moteriškės, tai sraigės greičiu ir dar nepasikuklina išsakyti nepasitenkinimus klientui (tamsiais plaukais).
Jo geriausiai viska numesti ant karantino, tai kad tos eilės būdavo iki pandemijos, o dabar tai tikra z0pa jei kažko prireikė būtent pašte o internetu ne eina atlikti.
AB Lietuvos paštas Vilniuje apjungė Justiniškių, Viršuliškių, Karoliniškių, Lazdynų rajonų paštus į vieną aptarnavimo centrą. Pačiuose Justiniškių Viršuliškių , Karoliniškių, Lazdynų mikrorajonuose panaikino pašto skyrius apjungę apylinkes, atleido dešimtis darbuotojų karantino metu. Likę dirbti laiškininkai neišdirba grafike numatyto darbo laiko 10val. ar 11 val. jau eina namo. Galima juos suprasti už elgetišką atlyginimą toks ir darbas. Reikia daryti auditą ir peržiūrėti nesąmoningą reorganizaciją, Atlikti vadovų ir personalo atestaciją. Dabartiniai vadovai nesusitvarko ir baigia sugriauti paštą .
Viada degalinės pavirto valgyklomis kuro užsipylus turi lauke stovėti kol aptarnaus alkanus žmogelius. Kažkokia neaamonė iš ryto eilės per pietuz eilė vakare eilės.Cigaretes sumuštiniai kava gamyba vyksta visa diena.
Tegul Sadauckis pamuilina ta atsiprasyma ir susikisa sikynen. Nori viska internetan sukist,tipo,optimizuoti,kad nereiktu darbuotoju islaikyti,kad tik nereiktu algu moketi. Nemoka dirbti ir tiek ziniu.
Bankai skyrius uzdare,paliko tik keliuose miestuose,pastas uzdare 100 skyriu(kaip raso),kas ir ka dar uzdarys? Nuo proto nusoka,burbteli "atsiprasau" ir viskas? Susikti menedzeriai,be supratimo,be ismanymo,be ateities vizijos...
Lietuvos paštas yra didžiausia amžiaus atgyvena.Reikalingos skubios reformos.Juk nenormalu laukti reg.laiško pusdienį.
Labai daug uždarė pašto skyrių, kur ir taip eilės amžinos būdavo, tai kaip nebus eilių, kai trys-penki pašto skyriai į vieną perkelti, dabar nueiti į paštą, reikia atostogų dieną pasimti.
Dirbu mob laiskininku zmones nesinaudoja mano paslaugomis gali uzsisakyti laikrascius susimoketi mokescius ir kitas paslaugas bet ne grudasi i miesto pasta todel ir eiles susidaro nenori naudotis namuose suteikiamomis paslaugomis eiles sumazetu trigubai
@Rimantas Tai gal brangiai kainuojat? :)
Į viršų