Rašyti komentarą...
Taip reikia siaurint shaunuolis shimacius...
Nezino jis tik kur, gelezinio vlkog butina siaurint ir palikt 0,5 asfalto i abi puses apzeldint likusia vieta! Padaryt takeli PASPIRTUKAMS! AUTO TURI STOVET VIETOJ, KAD BUTU SAUGU PASPIRTUKAMS
Kalbek uz save, as pvz nenoriu, dauguma pazistamu ir giminiu irgi ne
Tikiuosi, kad vilniečiai daugiau už dvasios reptilijas nebalsuos, o išsirinks žmonišką merą, kuris neterlioja Basanavičiaus barzdos dažais ir nestato vamzdžių, o rūpinasi miestu.
Sakau, kad duobėje gyventi yra nesveiką.
Skaiciau jos pacios surasyta biografija. Kiek darbu pakeite šita perejune. O nuo kuklumo ji nemirs, nes jau taip giriasi, kad net bjauru.
Vilniečiai beveik, kaip jankiai, kurie gyvena ir vaikšto po Manhattan ir burba, kad nori į priemiestį. Bet nesikrausto. Gal todėl, kad jie neturi tokios eglės radvilės, kuri apšviestų tiems tamsuoliams protą? O gal jiems pasisekė, kad tokia "poniutė" netaiko į miesto merus? Pamatysim iki kiek išprotėję vilniečiai.
Neužtenka sakyti " stabdysiu gatvių siaurinimą". Laimės tas kandidatas, kuris pasakys: atstatysiu gatves į buvusią padėtį ir patrauksiu atsakomybėn tą, kuris be vilniečių, o tik savo nesveikų įsivaizdavimų dėka pavertė Vilnių nepravažiuojamu. Ir tik vienas iš punktų, nesinori plėstis...manau suprantate.
@Jonas būtų traukiami atsakomybėn, tiek Zuokas, tiek Šimašius, bet tik ne Lietuvoje. Gausu užtarėjų („norisi kiekvieną kartą džiaugtis labai gražiomis permainomis“ – „как похорошела Москва при Собянине“).
niekam nerūpi, kad Šimašius
niekam nerūpi, kad Šimašius
@normaliu atveju neretai kaip tik mėgdžioja Sobianiną, nors vaizduoja europietį ir karštą Lietuvos patriotą.
Žmonės nebesišypsos. Ir toliau dar sparčiau kelsis į užmiestį. Dar toliau. Kuo toliau nuo Vilniaus.
@Jei išrinks Radvilę ir sąrašas jei netyčiom paklius, tai negausiai. Dėžutininkų Vilniuje nemėgsta, netgi šimašistai populiaresni.
juos stumia?????
Kaimiete.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų