naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Egidijaus Dragūno teismas, 2022-05-26 (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Atlikėjui Egidijui Dragūnui išvykus į užsienį, antradienį neįvyko posėdis byloje, kurioje jis kaltinamas pareigūnų sužalojimu.

7

Atlikėjui Egidijui Dragūnui išvykus į užsienį, antradienį neįvyko posėdis byloje, kurioje jis kaltinamas pareigūnų sužalojimu.

REKLAMA

„Gautas kaltinamojo prašymas išvykti į užsienį, teismas jį tenkino“, – BNS sakė teismo atstovas Aurimas Žukauskas.

Posėdyje pasirodęs atlikėjo advokatas Aidas Mažeika taip pat prašė atidėti bylos nagrinėjimą, nes dėl didelio užimtumo kitose bylose nespėjo pasiruošti baigiamosioms kalboms.

Bylos nagrinėjimą teismas tęs rugsėjo 8 dieną.

Jame turėtų būti sakomos baigiamosios kalbos, per jas prokuratūra paprastai siūlo skirti bausmę kaltinamajam.

E. Dragūną, kuriam yra skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, teismas yra į užsienį išleidęs ir anksčiau.

REKLAMA

Jis kaltinamas 2020 metų rugpjūtį per sulaikymą Vilniaus centre, Upės gatvėje, sužalojęs du Vilniaus policininkus. 

Sužaloti pareigūnai iš atlikėjo prašo jiems priteisti apie 12 tūkst. eurų.

Bylos duomenimis, Livijus Saukevičius po E. Dragūno spyrio patyrė rankos traumą, ilgai negalėjo dirbti, kitas patrulis Vitalijus Vaitkevičius po spyrio kurį laiką negalėjo sportuoti.

Vilniaus apskrities policijos atstovas šiame procese Viačeslavas Burneika BNS yra sakęs, kad per incidentą su E. Dragūnu nukentėjusiems policininkams darbovietė išmokėjo per 20 tūkst. eurų. Dabar šią sumą prašoma priteisti iš E. Dragūno.

Kokie dar pareigūnų sužalojimai, čia turėtų Selas kreiptis į teismą už tokį pareigūnų poelgį su asmeniu. O tai kaip reikia perjungti pavarą, jei abi rankos turi būti ant vairo. Ką čia tie pareigūnai nusišneka ir ieško sveikatos sužalojimų. Gėda su tokiais policininkais Lietuvoje, kai dviese puola vieną žmogų. Baisu net buvo žiūrėti filmuotą medžiagą. Čia veikiau patyrė Selas sužalojimų, nei policininkai. SELAI, TU PADUOK POLICININKUS Į TEISMĄ., MEDŽIAGA BUVO PARODYTA VISAI LIETUVAI. AŠ TAVE PALAIKAU
O WAITKEWICZ buvo nubaustas uz KET pazeidima ? Tai kiek reik but BESMEGENIU, nusifilmuot save be saugos dirzo.....
Registracijos dokumentu NEPRIVALO rodyti vairyotojas. MILICININKAS PRIVALO rast visa informacija kompiuteryje !
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų