Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
o kodel cerniausko niekas nebaudzia, pasakykit, o gal jis musu prezidentas, nes grybauskaite turbut i kampa ispausta ir neturi zodzio
na, kad pseudoadvokatas Cerniauskas taip ikyriai pozuodamas tv laidose dar ir taip meluoja, tai jo seimininkas turetu rimtai su juo profilaktiskai padirbeti, kad ir kaldrytes pagalba pasitelkes;] Ot melagis tas Pulinys.
esme tame, kad Daktaras nezude bobuciu del 5 lt,jo razborkes su tokiais, kurie zarste ne visai svarius pinigelius, paprastu zmoniu nejaudina ir net nedomina.Kaune Daktaro zmones nemini bloguoju, greiciau atvirksciai.O kad LT reikalingas etatinis nusikaltelis Daktaras, kaip ir etatinis pedofilas Cekanavicius, kurie turi nuolat sedeti zonoj,ir ant kuriu galima buti suversti visu kitu kaltes, tai faktas, kurio paneigti nepavyks.Nemaciau nei Daktaro zudancio, nei Kedzio, o teismai to irgi kol kas niekaip neirode, todel apie zmogzudystes kabinamas siems asmenims deretu uzpakali suspaudus patyleti.
apklausa.lt
"drasos kelio" partija gauna tarp balsavusių didžiausią balsavusių palaikymą.
"drasos kelio" partija gauna tarp balsavusių didžiausią balsavusių palaikymą.
Jei nebus pastatyta Visagino AE, ne tik Lietuva, bet ir visas pabaltijis liks amžinai priklausomas nuo neprognozuojamų kaimynų, tuo labiau, kad ten nesimato jokių demokratėjimo požymių. Visi agitatoriai prieš AE savo juodą darbą dirba už Judo sidabrinius.
Tikslas aiškus - kuo mažiau reikės parašų, tuo lengviau klikiai klikai užgrobti valdžią. Todėl ir raginama sumažinti balsuojančių skaičių. Todėl ir norima sumažinti Seimo narių skaičių, kad lengviau jais galima būtų manipuliuoti. Juk papirkti 71 yra sunkiau, negu, sakykim 45. Todėl, žmonės, turėtumėt matyti visas šio reiškinio priežastis.
Man visi žmogžudžiai lygūs, ir jų vieta - kalėjimas. Kad žmogžudys tapo jūsų partijos simboliu, kaltinkit tik patys save. Su žmogžudžiais ir jų užtarėjais normaliems žmonėms nepakeliui.
melas ar tiesa is kur zinai, kad cia vebli? As pvz, maciau kaip Uso lavona juodoje marskoje i nestuvus kele ir katafalka grudo- nustebau, nes tas lavonas buvo be jokio pilvo, akivaizdziai sumenkes, o Usas tai stambus, dramblotas ir pilvotas buvo ...ir laidotuves buvo itin islaptintos, o ka slepti, jei tikrai pagrabas ir netekties skausmas seimoje? Kur matete, tokias idomias slepynes? Abejones tikrai pagristos, dar ir sprendziant is to, kaip Uso tevai ramiai ir patenkintai atrodo viesumoje, kaip rubli prarade o desimt surade.
ŽMOGAU, TAVO PARAŠAS LABAI REIKALINGAS, PASIRAŠYK DĖL SAVĘS IR SAVO VAIKŲ UŽ REFERENDUMUS DĖL AE.
erinkimai.lt/referendumas
erinkimai.lt/referendumas
henyte tavo kumyras, o ne mano, man jis nieko susiprichvatizuoti nepadejo ar kokio konkurento nepasalino.
EBSW – pedofilijos bylos herojų užnugaris?