Po to, kai parlamentaras Emanuelis Zingeris negavo Baltarusijos vizos, šios šalies ambasadoriui Lietuvoje Vladimirui Dražinui priminta, kad tokie veiksmai neatitinka geros kaimynystės santykių praktikos.

V. Dražinas paaiškinti, kodėl E. Zingeriui neišduota viza, buvo pakviestas į Lietuvos užsienio reikalų ministeriją (URM) pirmadienį. Su ambasadoriumi susitiko užsienio reikalų viceministras Evaldas Ignatavičius.

Kaip teigė URM atstovas Rolandas Kačinskas, ambasadorius vizos neišdavimą argumentavo "techninėmis galimybėmis". Pagal galiojančią tvarką Baltarusijos viza išduodama per septynias dienas. Tuo tarpu E. Zingeris dėl jos kreipėsi lapkričio 11 dieną, o po trijų dienų kaimyninėje šalyje turėjo perskaityti Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės sveikinimo kalbą vieno iš Baltarusijos opozicijos lyderio Aleksandro Milinkevičiaus organizuojamame Europos forume.

"Viceministras sutiko, kad procedūriškai galėjo būti neišduota viza, tačiau išskirtiniais atvejais šį procesą galima paspartinti. E. Ignatavičius išreiškė viltį, kad ateityje bendradarbiavimas su Baltarusija vyks sklandžiai ir atitiks draugiškų santykių dvasią", - sakė R. Kačinskas.


Rašyti komentarą...
O
OT
2009-11-16 13:55:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas normos ribose,viza išduodama per savaitę į kaimyninę Baltarusiją, Zingerio poniški norai techninių galimybių nepakeis.
Atsakyti
0

J
JE
2009-11-16 14:18:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Je ,kai pons užsiaugins tris pagurklius tada galės ir pasirodyti... Dabar...?
Atsakyti
0

l
liyf
2009-11-16 20:29:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
I PROTEVIU ZEME TIESIAUSIAS KELIAS-VIZU NEREIKIA !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų