Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Atsiverskime 1990-ųjų metų įmonių katalogą. Viskas protingai sudėliota ir teritoriniu ir šakiniu principu. Šalia pramonės - žaliavų ir realizavimo šaltiniai. Šiuo metu darkoma struktūros, atjunginėjamas transportas, griaunamos maisto bei lengvosios pramonės įmonės. Tokių griovimų neturėtų būti. Pamažu viskas turi būti tobulinama. O tai yra vyriausybės darbas.
tam, kad gamintojams ir prekybininkams nereikėtų dirbtinai mažinti kainų, valstybė turi peržiūrėti savo akcizų politiką.
Jei Lietuvos ekonomiką tvarkytų specialistai, o ne nemokšos, jei būtų sukurtos normalios investicijų, žemės ūkio, švietimo, sveikatos apsaugos sistemos, jei valdininkai, valstybės tarnautojai, ‘tarnautų’ valstybės interesams, o ne kyšininkautų, nebūtų tiek bedarbių emigrantų, nereiktų tiek verkti, kad nėra iš ko mokėti pensijų, o žmonėms - kad nėra už ką nusipirkti valgyti. Laukiu nesulaukiu, kada baigsis konservatorių ir socdemų viešpatavimo Lietuvoje era ir pagaliau ateis nauja jėga, sugebanti padaryti tvarką valstybėje
Kokia valdžios diktatūra, tokia šalyje ir tvarka. Niekuo daugiau nebenustebinsit, nebent sutiktumėt, kad į tą valdžią ateitų protingesni žmonės. O Degutienė tik sau piarą darosi.
komikai. ar kas isivaizduoja kad the guardian i ekspertus kviestusi kysininkavikmu kaltinama tipa? dar ir komentar patys priraso... )))
Laidotuvės jau artėja. Labai jau smarkiai serga valdantieji , ypatingai Kubilius , nepagydoma liga- „liežuvį turi, kalba kiekvieną dieną, bet neturi ausų.“
Po konservatorių valdymo – Lietuvos bankrotas.
Kubiliaus vyriausybės politika-tautos tylusis genocidas.Kas gali paneigti?
Kubiliaus politika- skurdinti mažiausiai gaunantį žmogų, apiplėšti pensininkus, neįgaliuosius ,mažinti socialines išmokas, o apie naujų darbo vietų kūrimą visai negalvoja. Galvoja tik apie šiandien dieną , o kas bus rytoj?
Bet Kubilius ismintingu zodziu neklauso. E. Lementauskas visiskai teisus. Privalo buti teisinga mokesciu sistema ir nebus kontrabandos
I kelnes prisisikes kysininkas postringauja apie akcizus? Tik posovietinej erdvej galima sutikti tokiu kuriozu :D
tam, kad gamintojams ir prekybininkams nereikėtų dirbtinai mažinti kainų, valstybė turi peržiūrėti savo akcizų politiką.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų