Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
"Realybėje, ne pasakoje, Sodros problemas būtų galima išspręsti sumažinus šio milžiniško aparato išlaidas, ministrų ir jų patarėjų algų priedus, persėdus į pigesnius valdiškus automobilius, daugiau dirbant, užuot keliaujant po egzotiškas šalis", - teigia E.Lementauskas
BŪTENT!
Tai kodėl buvo mažinamos pensijos dirbantiesiems pensininkams ? Aš maniau, kad trūksta darbo vietų jaunimui. Nelogiški, nesuprantami Vyriausybės sprendimai. O kol kas lieka vienintelė viltis, kad dabartinė valdžia neišsilaikys iki šios reformos įgyvendinimo laiko.
Turbūt dar neįlindo į tą cypę :)
Matulevičiau, tavo skelbimui perskaityt labai daug pastangų reikia įdėt... nemoki lietuviškai rašyt? Nieko nesuprantu.
A, tai jau išlindo iš cypės...???
A, tai jau išlindo iš cypės...???
A, tai jau išlindo iš cypės šitas veikėjas...???
visa kas vyksta Lietuvoje ---kerstas Buratinui---visuotine neapykanta.
Na va, greitu metu per valdzios neadekvatu elgesi liksim be nieko, nei ismoku, nei elektros nei apskritai kažko, tačiau vat mokesčius visi mokėsime... ir dar nesiaip mokestėlius o tikrus mokesčius, kuriuos susimokėti ne kiekvienas bepajėgsime... ir viskas del to kad valstybe ir jos valdzia gyvuotu ir galetu sau premijas išsimokėti.. tikiuosi ateis i valdzia tvarkieciai.. tuomet tikrai valstybėje gyvenimas pageres.
geriau straipsnius išmokit normalius rašyt, o ne kažką neaišku apie ką...
Dar kai kas.. ką jūs be moterų darytumėt? net valstybės vairą ne vienoj šalyje perėmusios moterys, deja vyrai kyšininkai nesugeba susitvarkyti, manau. O prie ko čia tas Kubilius? Ne jis prezidentę rinko juk.
Ar tik ne pats "straipsnio" autorius būsi, kalašnikovai? :) su savo šovinistinėm mintim gali grįžt į viduramžius. Manau, kad tarp vyrų kyšininkų daugiau.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų