Rašyti komentarą...
O aš džiaugiuosi GPS pasu ,nes dėl draudimu sėdėjau namie, nes esu ne pasiskiepyjus, ir žemai lenkiu galva prieš tuos kurie už mane tai padare, kad virusas mutuotu į nepavojinga
Išgamos agituoja žydišką propagandą,liaudie,ignoruokite tų debilų politiką,boikotuokite kaip galite,aplamai ignoruokite viską.i
im educated and not vacinated!!!!!
kaip visada atsiliekam keliais metais atgal,nera ko galvot reikia jau dabar panaikint
GP- tai Tado Blindos priemonė skriausti stambiųjų verslą ir atiduoti žmonių pinigėlius smulkiam verslui. Ura valdantiesiems.
Aš persirges ir turėdamas galimybę niekur nesu pasinaudojas iš principo ir galiu pasakyti kad aš dar ilgai neisiu i MAXIMA MOKI VEŽI AKROPOLI dar y keles vietas nes jie man neleido lankytis o aš ir atpratau tai ne kerštas tai yprotis laikinas kaip ir GP.
Kada tave uždengs užmiršimo dulkės, nevykėli
Kaip tik prasižioja šitas Išgama, tai ir meluoja. Sakyk, koks tau laikinas sprendimas? Ant ažių amžinujų GP turi būti ir dar susietas su banko kortele. Taigi Išsigimėliai, ar ne to siekiate?
Panaikinkit, blet, mokamus testus, čia neteisėta
@testai čia jau rimtai, reikia valstybę paduoti į teismą, mokame psd ir žulikai apiplėšinėja toliau
Kuo skubiau stabdyti tą galimyb.pasą, kuris supriešino žmones. Mokslininkas dr.Darulis pasakė aiškiai per tv3 kad nėra prasmės taikyti viruso stabdymo priemones, nes jos nepadeda! Kaukės praleidžia virusą! Vakcinos nepadeda! Drąsus žmogus kad išdryso taip prabilti, atsiras ir kitų, tada daugelis supras kaip apgaudinėjami ir bus atsakas.
Į viršų