Druskininkuose vyrą „palaidojo gyvą“: 25 min. prabuvusiam po žemėmis medikai negalėjo padėti

Trečiadienį Valstybinė darbo inspekcija (VDI) išplatino pranešimą apie nelaimę Druskininkuose. Čia statybvietėje žemės užvirto ant dviejų darbininkų, vienas iš jų žuvo. Pirminiais duomenimis, žuvo vienas UAB „Nova" įmonėje dirbusių vyrų.

Kaip naujienų portalą tv3.lt informavo VDI inspektorius Vytautas Gegužis, mirtis darbo vietoje ištiko 1963-iais gimusį vyrą. 

V. Gegužis teigia, kad nelaimė nutiko vykdant Druskininkų miesto vandens gerinimo įrenginių rekonstrukcijos darbus. 

„Vykdant šiuos darbus iškasoje buvo klojamas vamzdis. Čia griuvo šlaitas ir buvo užspausti du darbuotojai. Vienas iš jų žuvo, kitas sužalojimus gydosi ligoninėje. Žuvusįjį žemės užgriuvo pilnai, nes jis buvo pasilenkęs. Medikai bandė jį gaivinti, reanimuoti, bet nepavyko“, – teigia VDI inspektorius. 

V. Gegužis pasakoja, kad nutikus nelaimei patys darbuotojai puolė atkasinėti žemėmis užverstų vyrų ir čia pat iškvietė pagalbą. Atvykus ugniagesiams vyrai buvo atkasti. 

Kaip naujienų portalą tv3.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovė Laura Valauskienė, pranešimas apie nelaimę buvo gautas 09:05 val. 

Pirminiais duomenimis, pirmasis vyras buvo ištrauktas 09:30 val., jis buvo be sąmonės. Medikai dar 40 minučių bandė gaivinti vyrą, tačiau pastangos buvo veltui – teko konstatuoti mirtį.

Antras vyras buvo ištrauktas 09:35 val., jis perduotas medikams ir išgabentas į ligoninę.  

Kaip pranešime skelbė VDI, inspekcija nori atkreipti darbdavį atstovaujančių asmenų, įmonių vadovų, statybos ir statybos darbų vadovų dėmesį į darbuotojų saugą ir sveikatą. 

„Darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančių teisės aktų nevykdymo sąlygoti sunkūs ar mirtini nelaimingi atsitikimai darbe, be ženklių moralinių pasekmių, sąlygoja baudžiamosios ar administracinės atsakomybės taikymą kaltiems asmenims“, – VDI rašė pranešime. 

Per 2019-uosius metus dirbant iškasose nesilaikant darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimo reikalavimų sunkiai sužalotas buvo vienas asmuo, o žuvo net trys. 


Rašyti komentarą...
D
Darius
2020-01-08 20:54:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
idiopte, kokie šundaktariai, pasiskaityk straisnį pirma. klojant vamzdį tranšėjos šlaitas nugriuvo ir užpylė, čia darbų saugos nesilaikymas, o ne šundaktariai kalti
Atsakyti
-6

n
nu
2020-01-08 19:32:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
baisu ,uzuojauta :(((((
Atsakyti
-8

R
Rolis
2020-01-08 22:01:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vis nepasimoka is kitu klaidu gaila
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų