REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į naujųjų mokslo metų pradžią Druskininkų savivaldybės mokyklose Rugsėjo 1-osios rytą susirinko daugiau nei 2260 mokinių. Šiemet Druskininkų savivaldybės mokyklas pradėjo lankyti 156 pirmokėliai.

Į naujųjų mokslo metų pradžią Druskininkų savivaldybės mokyklose Rugsėjo 1-osios rytą susirinko daugiau nei 2260 mokinių. Šiemet Druskininkų savivaldybės mokyklas pradėjo lankyti 156 pirmokėliai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, sveikindamas švietimo bendruomenę su naujųjų mokslo metų pradžia, sakė, kad Rugsėjo 1-oji vėl visus sukvietė atsakingam ir rimtam darbui, kuris lems jaunų žmonių ateitį. „Todėl tegu mokslo metai būna šventiški, bet kartu ir darbingi. Linkiu, kad siekiant savo tikslų, bendruomenę ir kiekvieną iš Jūsų lydėtų santarvė, bendradarbiavimas ir savitarpio supratimas“, – kreipdamasis į gimnazistus, Druskininkų „Ryto“ gimnazijos mokytojus ir gimnazistų tėvelius sakė R. Malinauskas.

REKLAMA

Kaip teigė „Ryto“ gimnazijos direktorė Marijona Kriščiūnaitė, Rugsėjo 1-osios skambutis mums praneša apie naujų iššūkių ir įtempto darbo metą. „Linkiu, kad mokykla mums visiems būtų tokia vieta, kur drauge galėtume augti ir tobulėti, svajoti ir planuoti ateitį“, – sakė M. Kriščiūnaitė.

Šiemet gimnazijoje, kuri kitų metų rudenį švęs 40-etį, mokslo metus pradeda 582 mokiniai: 129 pirmokai, 108 antrokai, 176 trečiokai ir 169 ketvirtokai; 206 praėjusios laidos abiturientai šių metų Rugsėjo 1-ąją sutinka įvairiose aukštosiose šalies ir užsienio aukštosiose mokyklose.

REKLAMA
REKLAMA

Gimnazistus pasveikino ir Druskininkų bažnyčios kun. Renaldas Kučko, Druskininkų LIONS moterų klubas įteikė gimnazijos abiturientei Eglei Šalengaitei stipendiją, sveikinimus gimnazijos bendruomenei perdavė asociacijos „Druskininkų klubas“ atstovai, kurie jau treti metai tęsia savo gražią iniciatyvą skiriant mėnesio stipendiją geriausiai besimokantiems gimnazijos antros-ketvirtos klasių mokiniams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Palyginus 2014 metų brandos egzaminų rezultatus Druskininkų savivaldybėje su rezultatais kitose Lietuvos savivaldybėse, „Ryto“ gimnazijos (ir Švietimo centro) abiturientai geriausiai išlaikė matematikos, rusų kalbos, anglų kalbos, informacinių technologijų ir istorijos egzaminus. Šių mokslo metų pabaigoje pagerbiant geriausiai brandos egzaminus išlaikiusius abiturientus, Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas paskatino jaunuosius druskininkiečius toliau atkakliai siekti savo tikslų ir pakvietė neužmiršti Lietuvos, Druskininkų. „Sukaupę patirties ir naujų žinių, esate čia labai laukiami“, – tądien abiturientams sakė meras R. Malinauskas.

REKLAMA

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė ir Švietimo skyriaus atstovai, taip pat LR Seimo narė Kristina Miškinienė šiandien pasveikino Druskininkų „Ryto“ gimnazijos, Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų pagrindinės mokyklos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio pagrindinės mokyklos, Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos, tai pat ir Druskininkų švietimo centro bendruomenes.

REKLAMA

Šios dienos popietę mokslo metų pradžios šventė įvyks ir Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykloje ir Druskininkų Švietimo centre.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų