Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Jo. Po Lietuvos miškus 1947-ais metais ištisai lakstė tūkstančiai jankių agentų.... Gydykis. Mirusius šmeižti yra lengva.
Dažnai susimąstau, koki pragara turėjo praeiti partizanai, vienui vieni kovoję dieną naktį, žiemą vasarą, praradę gimines, draugus, tačiau turėję viltį.
Nesuvokiu, koks drasus turėjo būti žmogus, priešinęsis Sovietų okupacinei mašinai ir nežmoniško tardymo metu neišdavęs savo draugų.
Tai ką čia rašo stribų anūkai, nereiktų net komentuoti. Jie niekada nesuprato ir nesupras, kas yra meilė Tėvynei.
Nesuvokiu, koks drasus turėjo būti žmogus, priešinęsis Sovietų okupacinei mašinai ir nežmoniško tardymo metu neišdavęs savo draugų.
Tai ką čia rašo stribų anūkai, nereiktų net komentuoti. Jie niekada nesuprato ir nesupras, kas yra meilė Tėvynei.
ar nesupranti, kad Partizanai sustabdė Lietuvos kolonizavimą ? jie ne Didvyriai, butų dabar kaip Latvijoj ir Estijoj.
Visada blogai nuteikia,kai už tariamus nuopelnus reikalaujama pagarbos iš visų,nors tikrumoje jokių nuopelnų ir nėra,o jei kas yra,tai jie reikšmingi tik vienai kuriai kategorijai.Nedeara reikalauti pagarbos,jei jos kasnors nejaučia.Tariami didvyriai,ypač jų artimieji,turėtų būti kuklesni.
Lukša buvo Lietūkio garaže,kur buvo žudomi žydai,o paskui buvo užverbuotas amerikėnų agentu.
pagarba
Taip taip. Dar reiktų pagerbti ir tūkstančius esesininkų praleidusių bemieges naktis prie dujų kamerų čiaupų. Galima būtų pastatyti bendrą paminklą ir jiems ir stribams - vienodai žudžiusiems lietuvių tautą.
stribo benkarte, spausk pas maskolius ginti kolchozninku.
O kas pagerps tuos tūkstančius liaudies ginėjų, kurie buvo nužudyti, kam gynė paprasta kaimo žmogų, kuris tik prie tarybų valdžios pajuto kad turi prošvaistę? Vienpusiška labai kažkaip.
Bet kieti vyrai buvo.....
pagarba.
pagarba.
Dr. Nijolė Bražėnaitė: dalies Lietuvos žmonių sąmonė užžėlusi brūzgynais