Rašyti komentarą...
Kodel medikams,kurie nejo i darba premijos,o maisto pristatytojams i prekybos centrus nei zodines padekos nera?gal manot kad maistas per karantina i prekybos centrus pats atkeliauja?o kaip degalinių operatoriai?jie per karantina taip pat dirbti turejo...kazkaip paprastus zmones pamirstate
O tai kur atostogos valytojomis kurios dirba nuo ankstaus ryto valo poliklinikas kad medikai būtų saugūs. Kas jomis pasirūpins nei priedus moka juk mums irgi padidintas darbo krūvis šiuo metu yra.pragert 200eur.
Runkeliai uždirbs ir sumokės.
pasididino atlyginimus, o su šitais 200 eurų tiesiog kirsina žmonės. Pensininkams 200 eurų, medikams po 200 eurų atostogoms. O vaistininkai, pardavėjos, ligoninių ir vaistinių, parduotuvių valytojos, viešojo transporto vairuotojai, pašto darbuotojai argi nedirbo? Kodėl jiems niekas nieko neskiria?
juk paprastos merg-registrat ir prisidejo,aukojosi ,dirbo.kaip visad liks NEPASTEBETOS>>>>
kaip zjbs NEDIRBTI PUSĘ METŲ IR dar an chaliavos į kurortą
Nedarbingumai karantino metu - ar čia ne atostogos? Kol nesi pabuvęs kito kailyje negali spręsti ar žmogus ilsisi ar sunkiai dirba. Dauguma profesijų iš pašonės atrodo kaip darbas "poilsiaujant".
@Žiniuonė Labai teisingai parašyta.,
@Ačiū Sutinku!
@Žiniuonė sutinku
Brangeji pacientai,ar žinote kad paciento aptarnavimui pagal normą skyrta 10 min.tėlėfonai nenustoja skambėti vysą pamainą,kas antras pacientas jaučia pareigą pradėti pokalbi nuo priekaištų ir išlieti savo nepasitenkinimą,tik po to vysos lygos.gryžtame namo,į savo šeimas be pulso.ar mes ne esami verti tu 200 eurų?
@Slaugytoja O kaip vyksta "gydymas telefonu"? Ar pamatuojat spaudimą, paklausot širdį ir plaučius, paimat kraują, padarot kardiogramą, echoskopiją ar patikrinat neurologinius refleksus? Telefonu žmogaus negydot, o jie, žinokit, kartais iš tikrųrų serga.
@Slaugytoja Zoselei.....gerai pasakėt ....kartais serga.
@Slaugytoja Priimkite kabinete,o negydykite telefonu tada ir skundų nebus.Kodėl iki šiol dirbti kabinetuose priiminėjo žmonės ir nelaukti 200 papildomo atlyginimo.Kažkaip neskaniai skamba tas jūsų skundas,jaučiu svetimą gėdą.
200 eurų - dovana tiems medikams, kurie dirbo pandemijos ir karantino metu. Komentuoja net neperskaitę ...
@Nijolė Pačių medikų net atostogų neišleidžia daugiau nei 2 savaites, kai sveikatos apsaugos ministras gali sau leisti išeiti atostogų net 5 savaitėms, ypač dabar, kai toks įtemptas laikas.
@Nijolė kurios nebuvo, metu.
Į viršų