Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė Kauno gyventojo vairuojamą automobilį „Volkswagen Passat“. Įtariama, kad šis Švedijoje registruotas taksi yra vogtas. Juo į Baltarusiją įvažiuoti norėjęs kaunietis neturėjo vairuotojo pažymėjimo.

Pirmadienį Medininkų pasienio kontrolės punkte Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai patikrino į Baltarusiją važiuojančio automobilio „Volkswagen Passat“ dokumentus. Ant mašinos buvo Švedijos numeriai, ji pažymėta taksi ženklais. 2010 m. pagamintą „Volkswagen Passat“ vairavo 21-erių Kauno gyventojas. Paaiškėjo, kad jis neturi vairuotojo pažymėjimo ir privalomojo transporto priemonės draudimo. Netrukus pasieniečiai nustatė, kad šio „Volkswagen Passat“ kaip, įtariama, vogto paiešką šių metų vasarį paskelbė Švedijos pareigūnai.

VSAT Vilniaus rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Po apklausos kaunietis buvo paleistas. Dėl vairavimo be draudimo ir vairuotojo pažymėjimo administracine tvarka jį baus policijos pareigūnai.

Iš viso šiemet VSAT pareigūnai sulaikė 77 automobilius, kurie, įtariama, buvo vogti.


Rašyti komentarą...
N
Nesupratau pareigūnų
2013-09-04 19:36:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
veiksmų : po apklausos paleistas. Vogtą auto be teisių vairavo ir ką? - tik niu niu niu?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų